WYSYŁKA

dostawa

JUŻ OD

„Jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych?”

3 września 2020

Zapisy na darmowy webinar dla rodziców, nauczycieli i wychowawców

Zgodnie z zapowiedzią, przygotowaliśmy dla Państwa kilka warsztatów i spotkań online. Już w najbliższy wtorek, 8 IX 2020 r., o godz. 20:00 (czas trwania około 60 minut) zapraszamy do udziału w webinarium pt. „Jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych?”, które poprowadzą panie Małgorzata Taraszkiewicz i Zuzanna Taraszkiewicz.

Zapisy przez formularz: https://forms.gle/JjRGag2NBDxoAU6T8. Serdecznie zapraszamy.

Prowadzące spotkanie:

Małgorzata Taraszkiewicz - psycholog, wykładowca, trener. Autorka ponad 40 poradników dla dorosłych, dzieci oraz młodzieży. Od wielu lat zajmuje się zdrowiem psychicznym i propaguje tematykę dobrostanu, który można budować nawet w niesprzyjających warunkach. Redaktor naczelna czasopisma „Mam Dziecko w Szkole” – miesięcznika dla rodziców uczniów i nauczycieli.

Zuzanna Taraszkiewicz – absolwentka UKSW, gdzie ukończyła kierunek bioetyka – ekologia człowiek. Trener, edukator, wykładowca, choreoterapeuta, a także doula i ratownik medyczny. Ma za sobą setki godzin szkoleń i superwizji z nauczycielami, warsztatów z uczniami oraz z przyszłymi rodzicami jako doula.
Instruktor technik efektywnego uczenia się. Autorka programów edukacyjnych i publikacji dla uczniów, nauczycieli i rodziców.
Współautorka poradników „Atlas efektywnego uczenia się”, „Zrozum mnie - Przewodnik dla rodziców i nauczycieli”, projektu diagnostycznego INDYWIDUALNI.PL - baterii testów psychometrycznych do diagnozy potrzeb edukacyjnych (strategii uczenia się) i pakietu rozwojowego dla przedszkoli i szkół , a także współautorka projektu 3mamyzWami – dla szkół i przedszkoli na czas kryzysu epidemicznego.

KONTAKT Z NAMI

tel. 61 659 37 55 - Zamówienia - sklep internetowy

tel. 61 659 37 79 - Pakiety startowe

tel. 61 852 48 35 - Księgarnia Świętego Wojciecha
Plac Wolności 1

tel. 61 659 37 10 - Wydawnictwo

e-mail sklep@swietywojciech.pl

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. akceptuję