WYSYŁKA

dostawa

JUŻ OD

Świąteczny Kiermasz Prezentów

14 grudnia 2020

Rodzinne święta z Wydawnictwem Świętego Wojciecha

Parafrazując słowa autorki książek: Jeden raz, to przypadek; dwa, to zbieg okoliczności. A trzy, to jest już … tradycja. Podtrzymując zatem kilkuletnią tradycję, Święty Wojciech Dom Medialny zaprasza do swojej siedziby na ŚWIĄTECZNY KIERMASZ PREZENTÓW..
 
Czytelnicy na kiermaszu znajdą mnóstwo propozycji książkowych dla dzieci, wartościową beletrystykę i literaturę duchową oraz audiobooki. A wszystko z atrakcyjnymi rabatami! Nowością w tym roku są ręcznie robione kosze prezentowe, zawierające ekologiczne produkty o najwyższej jakości. Znaleźć w nich można między innymi bombonierki, praliny, czekoladę, herbatę, kawę, nalewkę oraz domowe przetwory (dżemy, konfitury, miód, sok lub suszone owoce). Wszystko pięknie zapakowane i przystrojone kokardą.
 
Świąteczny kiermasz trwać będzie od 3 do 18 grudnia, w siedzibie spółki Święty Wojciech Dom Medialny, na ulicy Chartowo 5. Zapraszamy od poniedziałku do piątku, w godzinach od 10.00 do 18.00 oraz w sobotę, od 10.00 do 15.00. Ze względu na stan zagrożenia pandemicznego, podczas zakupów należy przestrzegać obowiązujących zasad bezpieczeństwa. Dla tych, którzy z obawy o zdrowie nie będą mogli w tym roku się z nami spotkać, uruchomiliśmy usługę przesłania prezentu dla najbliższych, na podany adres, za zaliczeniem pocztowym. Z ofertą koszy zapoznać się można tutaj Wystarczy do nas zadzwonić, wybrać prezent, a my zatroszczymy się o całą resztę!
 
KONTAKT Z NAMI

tel. 61 659 37 55 - Zamówienia - sklep internetowy

tel. 61 659 37 79 - Pakiety startowe

tel. 61 852 48 35 - Księgarnia Świętego Wojciecha
Plac Wolności 1

tel. 61 659 37 10 - Wydawnictwo

e-mail sklep@swietywojciech.pl

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. akceptuję