WYSYŁKA

dostawa

JUŻ OD

Księgarnia Świętego Wojciecha

Najbardziej rozpoznawalna w Wielkopolsce katolicka księgarnia. W naszej ofercie znajdują się m.in. książki, podręczniki do religii, czasopisma, muzyka, filmy, dewocjonalia.

Dane adresowe i kontaktowe

Księgarnia Świętego Wojciecha
Plac Wolności 1
61-738 Poznań
tel. 61 852 48 35
e-mail: ksiegarnia@swietywojciech.pl
 
Serdecznie zapraszamy
od poniedziałku do piątku
10.00-18.00
w soboty
10.00-14.00
  

 

Karty podarunkowe
Przeczytaj regulamin kart podarunkowych

 

Karty stałego klienta
Przeczytaj regulamin Karty Stałego Klienta

Serwisy społecznościowe

Kontakt dla klientów

Wprowadź kod bezpieczeństwa:
 Security code
Podane dane osobowe przetwarzane będą w celu umożliwienia kontaktu z Administratorem, którym jest Święty Wojciech Dom Medialny sp.z o.o., ul. Chartowo 5, 61-245 Poznań oraz uzyskania od Administratora informacji lub oferty. Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne dla realizacji wskazanego celu. 
Dane przetwarzane będą w okresie niezbędnym do udzielenia informacji, przekazania oferty lub załatwienia sprawy opisanej w formularzu kontaktowym lub za pomocą innej formy kontaktu. Dane nie będą udostępniane podmiotom trzecim z  wyjątkiem  podmiotów uprawnionych do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa oraz podmiotów przetwarzających (współpracujących z ŚWDM), którym ŚWDM powierza do wykonania między innymi czynności związane z: przechowywaniem danych na serwerze  i obsługą systemów informatycznych.
Osoby kontaktujące się z administratorem maja prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, w przypadku uznania przez te osoby, że Ich dane osobowe przetwarzane są niezgodnie z prawem. 
W sprawie przetwarzania danych osobowych można kontaktować się z Inspektorem ochrony danych:
email: daneosobowe@swietywojciech.pl lub pisemnie na wskazany wyżej adres Administratora.
KONTAKT Z NAMI

tel. 61 659 37 55 - Zamówienia - sklep internetowy

tel. 61 659 37 79 - Pakiety startowe

tel. 61 852 48 35 - Księgarnia Świętego Wojciecha
Plac Wolności 1

tel. 61 659 37 10 - Wydawnictwo

e-mail sklep@swietywojciech.pl

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. akceptuję