WYSYŁKA

dostawa

JUŻ OD

Wanda Błeńska Eliza Piotrowska

W SKLEPIE OD: październik 2021

Wanda Błeńska przeżyła niejedną chwilę strachu. Niejeden raz musiała walczyć z trudnościami (raz musiała się nawet wydostać z paszczy hipopotama). Leczyła chorych na trąd. Mieszała w dzikim kraju. Pomagała wszystkim. Pracowała całymi dniami. BYŁA SZCZĘŚLIWA.

CZYTAJ WIĘCEJ
Wanda Błeńska

Fascynacja Jezusem. Wczoraj, dziś, zawsze Roland Werner, Guido Baltes

W SKLEPIE OD: październik 2021

Jezus fascynuje. Do dzisiaj trafia do ludzi Jego przesłanie, Jego słowa, Jego życie. Ten człowiek z Galilei poruszył się bardziej niż wielcy filozofowie, poeci i politycy wszech czasów. Jaka jest ta fascynacja? Kim naprawdę był Jezus? Co robił i czego nauczał? Jaki jest sens jego śmierci? Czy relacje o jego zmartwychwstaniu są wiarygodne? A co Jezus ma nam dzisiaj do zaoferowania? Roland Werner i Guido Baltes próbują znaleźć odpowiedzi na te pytania. Książka napisana zrozumiałym językiem, gdzie poza interpretacjami autorów, znajdziemy solidną dawkę wiedzy naukowej.

CZYTAJ WIĘCEJ
Fascynacja Jezusem. Wczoraj, dziś, zawsze

Biblijne interpretacje. Poza schematem ks. Damian Wyżkiewicz

W SKLEPIE OD: październik 2021

Książka, która tłumaczy rzeczy proste, a jednak skomplikowane. Interpretacja Biblii w nieschematycznym ujęciu. Poprzez  wybór tematów niezwykle ciekawa pozycja nie tylko dla osób wierzących, ale dla każdego, kto chce poszerzać swoje horyzonty.

CZYTAJ WIĘCEJ
 Biblijne interpretacje. Poza schematem

Schronienie i siła. Odkryj z Biblią nowe źródła swojej siły Peter Abel

W SKLEPIE OD: wrzesień 2021

 „Spotkałem prawdziwego anioła” – mówią mi czasem ludzie, którym towarzyszę w czasie kryzysu. Przychodzą im do głowy konkretne osoby, które im pomogły, które są z nimi w przeciwnościach losu. Są one pośrednikami siły do życia, ściągają niebo na ziemię i otwierają oczy na to, co w górze. Dzięki nim kręte drogi zamieniają się w proste.

CZYTAJ WIĘCEJ
Schronienie i siła. Odkryj z Biblią nowe źródła swojej siły

Na włoskim szlaku. Miejsca święte od kuchni Maciej Gładysz

W SKLEPIE OD: październik 2021

Książka Na włoskim szlaku składa się z 20 rozdziałów – każdy z nich opowiada o innym włoskim regionie. Znajdziemy tu opowieści o Lombardii, Abruzji, Kalabrii, Sycylii czy słonecznej Toskanii. Autor przeplata bogatą wiedzę o wymienionych wyżej miejscach (również w odniesieniu religijnym) i tamtejszej architekturze z ciekawostkami oraz przepisami kulinarnymi – w każdej całostce zamieszczono najciekawsze przepisy kulinarne na dania główne i desery.

CZYTAJ WIĘCEJ
Na włoskim szlaku. Miejsca święte od kuchni
KONTAKT Z NAMI

tel. 61 659 37 55 - Zamówienia - sklep internetowy

tel. 61 659 37 79 - Pakiety startowe

tel. 61 852 48 35 - Księgarnia Świętego Wojciecha
Plac Wolności 1

tel. 61 659 37 10 - Wydawnictwo

e-mail sklep@swietywojciech.pl

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. akceptuję