T: 61 659 37 55

E: sklep@swietywojciech.pl

WYSYŁKA

dostawa

ZAWSZE

Aktualizacja Mszy

Aktualizacja Mszy Piotr Krzyżewski

Uwaga! Ta aktualizacja rozwiązuje krytyczny problem, który może powodować niestabilność wiary! Aplikacja przeznaczona wyłącznie dla mężczyzn.

CZYTAJ WIĘCEJ
Msza Święta. Książeczka z naklejkami

Msza Święta. Książeczka z naklejkami Ilustracje: Eléonore Della Malva

Twoje dziecko pyta cię o Msze Świętą? Koniecznie przeczytaj z nim te książkę! W pięknych ilustracjach i prostych słowach pokazuje ona dzieciom cały przebieg Mszy Świętej. A mały czytelnik może uzupełnić obrazki dołączonymi do książki naklejkami. Publikacja przeznaczona jest dla dzieci od lat 3.

CZYTAJ WIĘCEJ
Przypowieść o synu marnotrawnym

Przypowieść o synu marnotrawnym Opracowanie: Piotr Krzyżewski, Ilustracje: Przemysław Sałamacha

W SKLEPIE OD: drugiej połowy sierpnia

Grzech rodzi w człowieku podejrzenie, że Bóg się gniewa i irytuje; że przekreśla grzesznika i nie chce mieć z nim nic do czynienia. Przypowieść o synu marnotrawnym przeczy takiemu spojrzeniu na Boga. Wlewa ogromną nadzieję w serce człowieka pragnącego przebaczenia i pokoju. Ojciec miłosierny czeka. I nie ma takiej sytuacji, z której nie byłoby powrotu do Boga. Nie ma! Każdy człowiek, a dziecko w wyjątkowy sposób, potrzebuje pewności, że Bóg zawsze kocha i że można do Niego wrócić. Rodzice są w stosunku do swojej pociechy pierwszymi zwiastunami takiej miłości Boga.

CZYTAJ WIĘCEJ
Przypowieść o siewcy

Przypowieść o siewcy Opracowanie: Piotr Krzyżewski, Ilustracje: Przemysław Sałamacha

W SKLEPIE OD: drugiej połowy sierpnia

Czy zdarza Ci się rzucać „słowa na wiatr”? Choćby wtedy, kiedy mówisz do swojej pociechy, a ona nie reaguje? Czy Bóg rzuca słowa na wiatr, gdy zwraca się do nas w Biblii, w modlitwie, w głosie sumienia? Dzięki tej przypowieści możesz wraz z dzieckiem przyjrzeć się różnym postawom życiowym, by odpowiedzieć na pytanie: Jakim ja jestem słuchaczem? Co zrobić, by nasze życie było szczęśliwe i zarazem owocne? Otwórz tę książkę, czytaj, słuchaj i...

CZYTAJ WIĘCEJ
Przypowieść o pannach mądrych

Przypowieść o pannach mądrych Opracowanie: Piotr Krzyżewski, Ilustracje: Przemysław Sałamacha

W SKLEPIE OD: drugiej połowy sierpnia

Niekiedy w obliczu nagłej śmierci kogoś bliskiego lub znajomego zastanawiamy się, czy jesteśmy przygotowani na spotkanie z Bogiem. Nasze dzieci przygotowujemy do spotkania z Jezusem w Komunii świętej. Idąc do sakramentu spowiedzi, przygotowujemy się na spotkanie z Bogiem wybaczającym. Co to jednak znaczy: być gotowym na przyjście Boga? Co to znaczy dla naszych pociech, ale też dla nas? Pan Jezus mówi: musisz mieć zapas oliwy do lampy. No dobrze, ale jak to rozumieć? Odpowiedź znajdziesz w tej książce.

CZYTAJ WIĘCEJ
Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. akceptuję