T: 61 659 37 55

E: sklep@swietywojciech.pl

WYSYŁKA

dostawa

ZAWSZE

Błogosławieństwa na ważne chwile

Błogosławieństwa na ważne chwile o. Anselm Grün OSB


Rozmiar: 110 x 155 mm
Oprawa: twarda
ISBN: 978-83-8065-028-2
Cena: 20,00 zł

„Dużo szczęścia”, „Dużo zdrowia” – kiedy składamy sobie życzenia, mamy świadomość, że nie wystarczy je wypowiedzieć, aby się spełniły. I że sami też nie potrafimy sprawić, że się spełnią.

A jednak fakt, że w każdej chwili życia towarzyszy nam błogosławieństwo innych, może być – i jest! – najważniejszym, najlepszym i najcenniejszym darem.

Anselm Grün proponuje czytelnikowi błogosławieństwa na rozmaite chwile życia – nie tylko z okazji urodzin czy na Nowy Rok, ale także te na co dzień, na chwile ważne dla naszych związków, chwile zwątpienia,  na sytuacje, w których potrzebujemy szczególnej odwagi. Gdy coś rozpoczynamy lub musimy coś zakończyć. W chorobie, zmęczeniu, poczuciu klęski, kiedy cierpimy lub ogarnia nas smutek – w każdej z tych sytuacji, jak i w wielu innych, potrzebujemy błogosławieństwa. Inni też go od nas potrzebują. Jak je wyrazić? W jakich słowach, gestach, przesłaniu? W tej książce najdziesz wiele propozycji na rozmaite sytuacje i chwile.
Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. akceptuję