T: 61 659 37 55

E: sklep@swietywojciech.pl

WYSYŁKA

dostawa

JUŻ OD

Historia zbawienia. Nasza historia

Historia zbawienia. Nasza historia José H. Prado Flores

W SKLEPIE OD: początek czerwca
Rozmiar: 135 x 210 mm
Liczba stron: 168
Oprawa: miękka
ISBN: 978-83-8065-208-8
Cena: 22,00

„Historia zbawienia to zalążek, zapowiedź i obietnica tego, do czego Bóg powołał każdego z nas: do bycia przemienionym w Chrystusie” (ze Wstępu)

O czym opowiada historia zbawienia? To pytanie, na które jako chrześcijanie powinniśmy sobie odpowiedzieć, by zrozumieć, gdzie jesteśmy i co nas czeka. Tutaj pomocne będzie dla nas słowo charyzmatycznego ewangelizatora José H. Prado Floresa. Autor nie ma wątpliwości: historia zbawienia jest NASZĄ historią, wszystkich razem i każdego z osobna. To kręgosłup Biblii i zarazem złota nić spajająca wydarzenia od zarania dziejów. 
Bóg pragnie, byśmy byli zbawieni – i zbawia nas mimo naszej niedoskonałości. Miłosierny Stwórca działa za pośrednictwem ludzi takich jak my – słabych, nieidealnych, doświadczających na przemian zwycięstw i porażek. Historia zbawienia przekracza ludzkie pojęcie, ale prowadzi do ostatecznego spełnienia i przemienienia w Chrystusie.
 
Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. akceptuję