T: 61 659 37 55

E: sklep@swietywojciech.pl

WYSYŁKA

dostawa

ZAWSZE

Puk, Puk! Czy to mój Bóg? Przygotowanie do pierwszej Spowiedzi Świętej

Puk, Puk! Czy to mój Bóg? Przygotowanie do pierwszej Spowiedzi Świętej Ines Krawczyk MChR, Ilustracje: Elżbieta Kidacka

W SKLEPIE OD: drugiej połowy marca
Rozmiar: 165 x 225 mm
Liczba stron: 64
Oprawa: miękka
ISBN: 978-83-8065-236-1
Cena: 16,00 zł

Ta książka to dobry pretekst do rozmowy o Sakramencie Pojednania. Pomoże Ci przygotować syna lub córkę do pierwszej spowiedzi.


Dziecko znajdzie tu odpowiedź na liczne pytania, na przykład o to, czym jest spowiedź, co to takiego rachunek sumienia i dlaczego tajemnica spowiedzi jest niezmiernie ważna. A przede wszystkim dowie się, w jaki sposób dobrze przygotować się do tego sakramentu – tak, by po nim znów być prawdziwym przyjacielem Boga i każdego człowieka.
Magda, Zuzia, Jacek, Kacper i Maciek, bohaterowie tej książki, pomogą dzieciom to wszystko zrozumieć. Anioł Stróż też będzie miał tu sporo do powiedzenia.
 
Książka „Puk, puk! Czy to mój Bóg?” przyda się nie tylko tym dzieciom, które po raz pierwszy przystąpią do spowiedzi. To dobra lektura również dla tych, którzy do tego sakramentu przystępują już od jakiegoś czasu i zawsze czują to samo: podchodząc do konfesjonału, mają „gęsią skórkę”, a odchodząc od niego – radość w sercu, i to taką, że mogliby fruwać.

Książka prezentuje praktyczne treści przygotowujące dziecko do pierwszej Spowiedzi Świętej, do I Komunii Świętej. W środku atrakcyjna szata graficzna autorstwa Elżbiety Kidackiej, ilustratorki książek dla dzieci.
 
Książka jest adresowana do:
- rodziców wychowujących dzieci w duchu chrześcijańskim
- dziadków spędzających czas z wnukami
- katechetów i księży przygotowujących dzieci do I Komunii Św.
- dzieci przygotowujących się do I Komunii Św.


s. Ines Krawczyk MChR – redaktor naczelna „Małego Przewodnika Katolickiego”, dziennikarka,
teolog i redaktorka audycji radiowej dla dzieci „Niedziela z Aniołem”. Autorka książek i opowiadań dla dzieci.

 
Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. akceptuję