Czytam sobie - Franek i miotła motorowa

Ocena:
0% of 100
Więcej informacji
Wydawcaegmont

Obecna cena jest najniższą (od 30 dni).

Nasza cena
Cena promocyjna 9,50 zł Regular Price 13,44 zł
Produkt aktualnie niedostępny.
Zostaw swój email, powiadomimy Cię jak produkt będzie dostępny.
  • Bezpieczne płatności
  • 14 dni na zwrot
  • Dostawa już od 9.99 PLN

Franek i miotła motorowa to prosta i zabawna historia o zwariowanym ptaku Franku, który lata po mieście na... miotle. Jego szalone przygody wprowadzają niezłe zamieszanie – w końcu „psotny Franek plus motorowa miotła to pewne tarapaty!”.

Tekst napisała Agnieszka Frączek, poetka, językoznawczyni, autorka książek logopedycznych dla dzieci.

Trzypoziomowy program „Czytam sobie” to kolekcja wspierających naukę czytania książek przeznaczonych dla dzieci w wieku 5–7 lat. Na poziomie pierwszym, Składam słowa, znajdziemy krótkie, proste zdania, 150–200 wyrazów, a historie napisane są z pominięciem trudniejszych głosek, takich jak „sz” czy „ż”. Bardzo duża czcionka ułatwia czytanie. Wybrane słowa zostały również przeliterowane i umieszczone w ramkach, dzięki czemu dzieci mogą ćwiczyć głoskowanie.

Wysokiej klasy kolorowe ilustracje Joanny Rusinek, znanej rysowniczki, wspierają rozumienie tekstu i przyciągają uwagę dzieci, a na końcu książki znajdują się zabawne naklejki. Nauka czytania z tą serią to prawdziwa przyjemność. Książki z serii „Czytam sobie” zostały opracowane na podstawie zaleceń metodyków.

 

- opis pochodzi od Wydawcy

Dodaj opinię

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodać opinie.

Jak oceniasz ten produkt?
COPYRIGHT © 2022 ŚWIĘTY WOJCIECH DOM MEDIALNY SP. Z O. O. Realizacja sklepu