Pudełko prezentowe na Chrzest z obrazkiem i medalikiem

Ocena:
0% of 100
Więcej informacji

Obecna cena jest najniższą z ostatnich 30 dni

Nasza cena
154,90 zł
  • Bezpieczne płatności
  • 14 dni na zwrot
  • Dostawa już od 9.99 PLN

Eleganckie pudełko prezentowe z okazji Chrztu Świętego.

Pudełko wykonane z naturalnego drewna, udekorowanego od wewnętrznej strony ozdobną karteczką z życzeniami. W przegródkach znajduje się srebrny obrazek z podpisem „Aniele Boży, Stróżu Mój, Ty zawsze przy mnie stój" oraz srebrny medalik z wizerunkiem Świętej Rodziny.

Obrazek wyprodukowany został przez firmę Beltrami – do jego produkcji wykorzystano innowacyjny metal szlachetny o nazwie MIRO-SILVER, opatentowany na terytorium całej Europy. To nowoczesny surowiec pokryty w procesie atomowym warstwą czystego srebra 999,95. Dzięki temu obrazek jest odporniejszy na odkształcenia mechaniczne i śniedzenie oraz doskonale odbija światło. Dodatkowo obrazek zabezpieczony jest warstwą lakieru, która chroni go przed czynnikami zewnętrznymi. Obrazek można powiesić lub postawić na dołączonej podstawce.

Medalik wyprodukowany został przez firmę Beltrami – to produkt srebrny próby 925, przedstawiający wizerunek Świętej Rodziny. Medalik dostarczany jest w ozdobnym woreczku.

Wymiary medalika:

- długość z zawieszką: ok. 3,5 cm,

- długość bez zawieszki: ok. 2,6 cm,

- szerokość: ok. 1,9 cm,

- waga: 3,8 - 4,2 g.

 

Uwaga!

Do czyszczenia obrazka zalecane jest używanie wyłącznie czystych, miękkich ściereczek, a w przypadku zabrudzeń letniej wody. Nie należy stosować detergentów, alkoholu ani znajdujących się w sprzedaży środków i ściereczek do czyszczenia srebra, gdyż mogą one uszkodzić warstwę ochronną.

Medalik, jako produkt srebrny, może ulegać procesom naturalnego śniedzenia. Do jego czyszczenia zalecane jest używanie znajdujących się w sprzedaży środków i ściereczek do czyszczenia srebra.

Dodaj opinię

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodać opinie.

Jak oceniasz ten produkt?
COPYRIGHT © 2022 ŚWIĘTY WOJCIECH DOM MEDIALNY SP. Z O. O. Realizacja sklepu