To nie jest babska sprawa! Co każdy mężczyzna powinien wiedzieć o planowaniu rodziny

Ocena:
0% of 100
Więcej informacji
Ilość stron86
ISBN9788366681033
WydawcaPsalm18.pl
Oprawamiękka

Obecna cena jest najniższą z ostatnich 30 dni

Nasza cena
Cena promocyjna 22,90 zł Regular Price 27,00 zł
  • Bezpieczne płatności
  • 14 dni na zwrot
  • Dostawa już od 9.99 PLN

„Książkę To nie jest babska sprawa! Piotra Wołochowicza przeczytałem z najwyższym zainteresowaniem i... radością. Autor bardzo kompetentnie i przekonywująco dotknął bodaj najważniejszego tematu dla małżeństw. Tak, największym zagrożeniem współczesnych małżeństw jest nieład na linii płciowość – płodność. Mówiąc wprost bałagan seksualny, który leży u podstaw niemal wszystkich rozwodów. Książka zachęca mężów do przejęcia odpowiedzialności za tę sferę i podaje konkretną wiedzę potrzebną, by to zadanie podjąć. Nagrodą za ten trud będzie szczęście małżeńskie i rodzinne. Warto się wysilić!”
– Jacek Pulikowski

Książka ilustrowana, w pełnym kolorze. Skierowana jest do mężczyzn, apeluje do nich, aby podejmowali odpowiedzialność w tej dziedzinie życia małżeńskiego.Przypomina, że należy to do istoty bycia głową rodziny. Autor wychodzi od podstawowych rozważań czym jest męskość. Opisuje mechanizmy płodności oraz porównuje metody planowania rodziny. Pokazuje jasną i prostą teologię przekazywania życia oraz możliwe postawy wobec rodzicielstwa. Przytacza świadectwa o naturalnym planowaniu rodziny. Pochyla się nad coraz bardziej dotkliwym współczesnym problemem niepłodności. Wreszcie daje odpowiedzi na typowe pytania.Piotr Wołochowicz dzieli się też własnym świadectwem na temat ponad 34 lat życia w małżeństwie.
„Ja, Piotr, jako mąż niosłem ostateczną odpowiedzialność za właściwe realizowanie sfery płodności, za nasze stosowanie NPR, za każdą decyzję czy danego dnia podejmujemy współżycie czy też nie. Moją rolą było, aby w żadnym momencie Mariolka nie czuła się pod presją domagania się przeze mnie zbliżenia jako takiego – a już szczególnie pod presją do ‘naciągania’ reguł interpretacji cyklu”.
Od Autora

- opis pochodzi od Wydawcy

Dodaj opinię

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodać opinie.

Jak oceniasz ten produkt?
COPYRIGHT © 2022 ŚWIĘTY WOJCIECH DOM MEDIALNY SP. Z O. O. Realizacja sklepu