T: 61 659 37 55

E: sklep@swietywojciech.pl

WYSYŁKA

dostawa

JUŻ OD

7 kilometrów do Jerozolimy

Seria:
Ludzie Boga
Czas nagrania:
107min
Rodzaj:
FILM
SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE

Film religijny 7 km od Jerozolimy. Tajemnica. Wyprawa. Spotkanie - zachęca do przyjrzenia się kondycji duchowej współczesnego człowieka, do rozważań nad sensem ludzkiej egzystencji oraz nad własnym życiem wewnętrznym.

W największym skrócie film 7 kilometrów od Jerozolimy opowiada o spotkaniu człowieka z Jezusem. Film nie przenosi nas jednak w zamierzchłe czasy, nie pokazuje spotkań Zbawiciela z pierwszymi uczniami - nie jest to typowe kino biblijne.

Filmowa historia rozgrywa się współcześnie i została stworzona w oparciu o pierwowzór literacki o tym samym tytule.

Film przedstawia historię reprezentanta "naszych czasów", wykształconego i dobrze usytuowanego czterdziestolatka, mediolańczyka, Alessandro Forte. Jest on człowiekiem miłym i uczciwym, dosyć wrażliwym. To spec od reklamy, który opracowuje pomysłowe strategie promocji przedsiębiorstw. Mężczyzna jest nastawiony na realizację własnych zamierzeń i stawia wysoko poprzeczkę profesjonalnych wymagań. Z czasem objawia swoją arogancję, a nawet ukryte okrucieństwo.

Bohater filmu boleśnie odczuwa jednak ścieranie się osobistych zamierzeń z powinnościami płynącymi z miłości do najbliższych. Jego ambicje, same w sobie słuszne i cenne, zamieniają się niepostrzeżenie w zwykły egoizm, ukryty pod płaszczem walki o ocalenie szczytnych ideałów i własnej wartości.

Film 7 kilometrów od Jerozolimy ukazuje zagubienie człowieka, nawet tego wrażliwego i uczciwego, który nie zawsze potrafi stawić czoła wyzwaniom i oprzeć się pokusom, podejmując właściwe wybory życiowe. Często przegrywa on w tej walce, kładąc na ołtarzu ambicji to, co najcenniejsze: więzi z najbliższymi, radość życia i tworzenia.

Czas trwania filmu: 105 min., lektor: polski, napisy: polskieReżyseria: Claudio MalapontiWystępują: Luca Ward, Alessandro Etrusco

Nowe Towar niedostępny 24,70
CENA DETALICZNA34,99 zł
NASZA
CENA
24,70

DOSTĘPNOŚĆ:

Brak

Dostawa już od 2,99 zł
Recenzje czytelników
Średnia ocen: Brak ocen
5 gwiazdek
4 gwiazdki
3 gwiazdki
2 gwiazdki
1 gwiazdka

Dodaj swoją recenzję

Mam konto

Nie mam konta

 

Skorzystaj z konta

Zaloguj się
Recenzje czytelników
Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. akceptuję