Pluszowa owieczka Magda

Ocena:
0% of 100
Więcej informacji

Obecna cena jest najniższą z ostatnich 30 dni

Nasza cena
89,00 zł
  • Bezpieczne płatności
  • 14 dni na zwrot
  • Dostawa już od 9.99 PLN

Duża pluszowa owieczka Magda (wys. 63 cm) z bardzo miłego i miękkiego materiału. Idealna na prezent dla dziecka na każdą okazję.


Owieczka Magda jest bohaterką Małego Przewodnika Katolickiego, w którym dzieci i rodzice mogą znaleźć mnóstwo ciekawych zadań i przygód z Owieczką Magdą w roli głównej.
Mały Przewodnik Katolicki, wprowadzając młodych czytelników w świat uniwersalnych wartości: dobra, prawdy i wrażliwości, pomaga kształtować takie postawy, jak: uczciwość, odpowiedzialność i przyjaźń, dzięki którym łatwiej budować dobrze pojętą wspólnotę w rodzinie i klasie. Zapraszając do wspólnych zabaw, gier i udziału w rodzinnych konkursach, miesięcznik pomaga członkom rodziny odkrywać piękno wynikające ze wspólnego spędzania czasu.


Dobierając starannie autorów, o jasnym i przejrzystym światopoglądzie, redakcja czuwa, aby dzieci zostały bezpiecznie i mądrze przeprowadzone przez okres wczesnoszkolny. Aby proponowane treści nie zawierały niczego, co stoi w sprzeczności z chrześcijańskim wychowaniem młodego pokolenia. Pismo wychodzi naprzeciw także duszpasterzom, katechetom i wychowawcom, stanowiąc doskonałą podstawę do przygotowania scenariuszy lekcji wychowawczych, katechez i spotkań rodzinnych. Znajdują się w nim m.in. skarbczyk wiary, spotkania z Ewangelią, prezentacje postaci biblijnych, bajki, recenzje wartościowych książek, fotoreportaże, dobre rady i podpowiedzi, jak żyć, żeby wyrosnąć na dobrego i mądrego człowieka.
W parafii Owieczka może służyć jako pomoc duszpasterska do animacji kazań i nabożeństw z udziałem dzieci.


Więcej na temat pisma oraz możliwości prenumeraty znajduje się na stronie malyprzewodnik.pl

Dodaj opinię

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodać opinie.

Jak oceniasz ten produkt?
COPYRIGHT © 2022 ŚWIĘTY WOJCIECH DOM MEDIALNY SP. Z O. O. Realizacja sklepu