Pomoc

Ogólne

Czy można składać zamówienia z odbiorem osobistym?

Tak, proszę wybrać odpowiednią opcję przy finalizacji zamówienia. Po opłaceniu zamówienia oraz otrzymaniu informacji mailowej, informującej o jego skompletowaniu, zapraszamy po odbiór do siedziby firmy, na ul. Chartowo 5. Towar można odbierać w recepcji, w godz. 7.00-18.00.

Czy po złożeniu zamówienia można dokonać w nim zmian?

Jest to zależne od etapu realizacji, na jakim znajduje się zamówienie. Dlatego, aby dokonać zmian, należy skontaktować się z naszym Działem Sprzedaży, który chętnie pomoże dodać produkty z koszyka lub je z niego usunąć.

Czy mogę odesłać towar i odstąpić od umowy?

Zgodnie z Ustawą o prawach konsumenta z 30 maja 2014 r., która implementuje Dyrektywę UE 2011/83, kupujący ma prawo do zwrotu towaru zakupionego przez Internet. Otrzymany towar, wraz z formularzem odstąpienia od umowy, należy odesłać na nasz adres w ciągu 14 dni.

Jak zareklamować wadliwy towar?

Jeśli otrzymany towar jest niepełnowartościowy, uszkodzony lub niezgodny ze złożonym zamówieniem, Klient ma prawo do złożenia reklamacji. Więcej informacji w zakładce Regulamin - Reklamacje.

Jak szybko realizowana jest wysyłka?

W zależności od wybranej formy dostawy, zamówiony towar trafia do Klienta w 3 dni robocze. W okresie przedświątecznym czas ten może ulec wydłużeniu.

Czy za przesyłkę można zapłacić przy odbiorze?

Oczywiście. Naszym Klientom oferujemy kilka form płatności – jedną z nich jest płatność przy odbiorze dostarczonego towaru.

Jak mogę skorzystać z otrzymanego rabatu?

Aby skorzystać z rabatu, trzeba zalogować się na swoje konto. Otrzymany kod rabatowy należy wpisać w ramce pod wybranymi towarami, a następnie kliknąć przycisk „Zastosuj”.

Jak używać karty podarunkowej do Księgarni STACJONARNEJ?

Szczegółowe informacje można znaleźć na Karcie Podarunkowej oraz w regulaminie karty podarunkowej.

Zasoby

Czy mogę kupić książkę ze statusem „Niedostępna”?

Jeżeli przy książce widnieje status „Niedostępna”, oznacza to, że nie jest u nas osiągalna i nie można jej kupić. Zazwyczaj jest to stan przejściowy. Skontaktuj się z nami, by uzyskać szczegółowe informacje na temat terminu dostępności książki.

Czy tytuły z różnymi terminami dostawy wysyłane są pojedynczo, czy razem?

Standardowo książki z różnymi terminami dostawy wysyłane są razem, gdy już wszystkie pozycje są dostępne. Możemy je oczywiście wysyłać oddzielnie, ale wiąże się to z koniecznością opłacenia przez Klienta dodatkowych kosztów wysyłki. W takiej sytuacji prosimy o kontakt, w celu ustalenia szczegółów.

Rejestracja i logowanie

Czy do złożenia zamówienia niezbędne jest posiadanie konta?

Nie. Nasi Klienci mają możliwość złożenia zamówienia bez konieczności dokonywania rejestracji.

Nie pamiętam hasła - co mam zrobić?

Na stronie logowania w sekcji „Nie pamiętam hasła” należy wpisać swój adres e-mail i kliknąć przycisk "Wyślij hasło". Po chwili na wskazany adres zostanie wysłane przypomnienie z hasłem.

Czy po założeniu konta można zmienić adres do wysyłki?

Tak, istnieje możliwość wpisania kilku adresów i dokonywania wysyłek na poszczególne dane.

Czy muszę podawać wszystkie swoje dane?

Dane, o które prosimy podczas zakładania konta, są niezbędne do realizacji wysyłki zamówionego towaru. Administratorem danych osobowych Klientów jest Administrator – Święty Wojciech Dom Medialny.

COPYRIGHT © 2022 ŚWIĘTY WOJCIECH DOM MEDIALNY SP. Z O. O.. Realizacja sklepu