WYSYŁKA

dostawa

JUŻ OD

Siła modlitwy różańcowej

8 października 2021

Różaniec jest modlitwą, która została umiłowana w Kościele. Do jej odmawiania nawoływała sama Maryja podczas wielu objawień.

O co chodzi w modlitwie różańcowej?
Sensem zrozumienia różańca jest kontemplacja. Siła tej modlitwy nie tkwi w ilości odmówionych tajemnic, ale w tym, jak mocno ona nas wciągnie. Dzisiejsza forma różańca z ułożonymi stałymi częściami i tajemnicami zaprasza do czegoś głębszego, niż tylko nudne przesuwanie paciorków. Kontemplując poszczególne tajemnice podziwiamy to, co się wydarzyło w przeszłości i przekładamy je na własne życie.
 
Czy tylko październik?
Modlitwa różańcowa jest oddaniem się w obronę Najświętszej Maryi Panny. Modląc się na różańcu przyzywamy Jej wstawiennictwa i razem z Nią uwielbiamy Boga. W kościele katolickim nie tylko październik jest miesiącem na różaniec. Ale to właśnie ten miesiąc jest zaproszeniem, by każdego dnia otwierać swoje serce na spotkanie z Bogiem.

Aby zatem zachęcić do odmawiania różańca, przez cały październik do wszystkich zamówień internetowych dodajemy dziesiątkę różańca.

 
 
KONTAKT Z NAMI

tel. 61 659 37 55 - Zamówienia - sklep internetowy

tel. 61 659 37 79 - Pakiety startowe

tel. 61 852 48 35 - Księgarnia Świętego Wojciecha
Plac Wolności 1

tel. 61 659 37 10 - Wydawnictwo

e-mail sklep@swietywojciech.pl

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. akceptuję