T: 61 659 37 55

E: sklep@swietywojciech.pl

WYSYŁKA

dostawa

JUŻ OD

Nadzieja pozwala żyć

Nadzieja pozwala żyć ks. Jan Twardowski, wybrała, opracowała i wstępem opatrzyła Aleksandra Iwanowska

W SKLEPIE OD: połowy listopada
Rozmiar: 125 x 195 mm
Liczba stron: 160
Oprawa: twarda
ISBN: 978-83-8065-272-9
Cena: 25,00 zł

Są w twórczości ks. Twardowskiego tematy, które powracają nieustannie – w wierszach, homiliach, rozmowach. Należy do nich z całą pewnością NADZIEJA. Jan Twardowski wiązał z nią sens swojego życia – i jako kaznodzieja, i jako poeta, i jako człowiek po prostu.

Podkreślał: „Zawsze starałem się budzić i podtrzymywać nadzieję. Włączałem się w wielki nurt modlitw Kościoła, głoszącego nadzieję”. I jeszcze: „W świecie niewiary próbuję mówić o wierze, w świecie bez nadziei – o nadziei, w świecie bez miłości– o miłości. W swojej poezji chciałbym przekazywać nadzieję”. Mówił nie tylko o człowieku, który może pokładać nadzieję w Bogu, ale i o Bogu pokładającym nadzieję w człowieku. A przede wszystkim wierzył w to, że nadzieja pozwala nam patrzeć dalej.
Niniejszy wybór tekstów ks. Jana Twardowskiego jest zaproszeniem do wspólnego z autorem szukania w życiu codziennym źródeł nadziei.
Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. akceptuję