WYSYŁKA

dostawa

JUŻ OD

Adwokat Audiobook CD

-87%

Posłuchaj fragmentu

Adwokat Audiobook CD

Randy Singer

Liczba stron:
32
Wymiary:
143 x 190 mm
Oprawa:
twarda
ISBN:
978-83-8065-045-9
Tłumacz:
Małgorzata Bortnowska
Rok wydania:
2016
Seria:
Na osi czasu
Wydanie:
Pierwsze
Wydawnictwo:
Wydawnictwo Święty Wojciech
Rodzaj:
MULTIMEDIA
SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE
 


czyta: Krzysztof Gosztyła
format pudełka: 150 x 200 mm
2 płyty CD z nagraniem w formacie mp3
czas nagrania: 18 h 27 min

Podczas procesu Jezusa z Nazaretu Teofil,błyskotliwy młody asesor pochodzący z wyższych sfer Rzymu, stoi za Poncjuszem Piłatem i odszeptuje mu, by zaproponował uwolnienie Barabasza. Teofil na zawsze zapamiętuje widok niewinnego człowieka, wiernego swoim naukom idealisty, niesprawiedliwie skazanego na śmierć. Gdy wraca do Rzymu, musi się sprawdzić jako jeden z prawników cesarstwa.
Wydarzenia z młodości pozostawiają jednak głęboki ślad w niespokojnej duszy Teofila…_MG_2704-2.jpg

Krzysztof Gosztyła
Polski aktor filmowy, teatralny i radiowy. Od roku 2000 związany ze stołecznym Teatrem Ateneum. Ceniony interpretator powieści audio. Za współpracę z Teatrem Polskiego radia wyróżniony Wielkim Splendorem i Złotym Mikrofonem. W 2014 roku odznaczony medalem Zasłużony Kulturze Polskiej – Gloria Artis. 
53
Nowe Towar dostępny 9788380650459 5,00
CENA DETALICZNA39,90 zł
NASZA
CENA
5,00

DOSTĘPNOŚĆ:

Wysoka

Wysyłka w 1 dzień

Dostawa już od 9,99 zł
Obrazki srebrne i ikony Wszystkie

O autorze

Wszyscy autorzy
Randy Singer

Randy Singer

Cieszący się uznaniem krytyków, nagradzany autor i wytrawny adwokat. Wraz z Johnem Grishamem oraz Michaelem Connely był finalistą inauguracyjnej Nagrody Harper Lee za powieść prawniczą, sponsorowanej przez wydział prawny Uniwersytet Alabama oraz „ABA Journal”. Randy i jego żona Rhonda mają dwoje dorosłych dzieci i mieszkają w Virginia Beach. 
WIĘCEJ O AUTORZE
Recenzje czytelników
Średnia ocen: 5
5 gwiazdek
3
4 gwiazdki
0
3 gwiazdki
0
2 gwiazdki
0
1 gwiazdka
0

Dodaj swoją recenzję

Mam konto

Nie mam konta

 

Skorzystaj z konta

Zaloguj się

Recenzje kupujących

Przemek

Opinia z dnia: 07.11.16r

Genialna interpretacja!

Recenzja była przydatna

Opinia z dnia: 12.11.17r

"Adwokat" Randy Singera to jedna z najwartościowszych książek jaką dotychczas przeczytałem. Zaliczam ją do kanonów (obok książek Jana Pawła II: "Przekroczyć próg nadziei", "Pamięć i tożsamość", "Dar i Tajemnica", oraz serii książek profesor Anny Świderkówny - "Rozmowy o Biblii", "Rozmowy o Biblii - Nowy Testament",) niezbędnych do przeczytania dla Chrześcijan chcących pogłębić swoją wiarę. Książka cenna jest również dla osób niewierzących, ale interesujących się historią Cesarstwa Rzymskiego(po jej przeczytaniu może uwierzą). Jest to powieść, której fabuła została osnuta na faktach sprzed dwóch tysięcy lat, z czasów dawnego Rzymu. Za głównego bohatera Singer obrał autentyczną, historyczną postać Teofila, rzymskiego adwokata, tego samego, któremu dedykował swoją Ewangelię święty Łukasz. Jest to nietuzinkowa postać. Główny bohater książki Teofil, uczeń słynnego Seneki, został po ukończeniu szkoły skierowany do podległej Rzymowi Palestyny, na dwór Poncjusza Piłata. Jako asesor był doradcą Piłata. Był świadkiem procesu Jezusa z Nazaretu. Postać Chrystusa zrobiła na nim ogromne wrażenie. Zafascynował się jego niezwykłą odwagą, mądrością i spokojem ducha.. Przeżycie z procesu zaważyły na dalszym jego życiu. Później Teofil wyjechał do Rzymu. Jako jeden z najlepszych rzymskich adwokatów podejmował się obrony swoich klientów w trudnych sprawach. Bronił osób oskarżonych o spiskowanie przeciwko rzymskim despotom ryzykując własnym życiem. Na koniec podjął się obrony Pawła z Tarsu (Świętego Pawła) przed nieobliczalnym cesarzem Neronem. W książkę wpleciony został wątek romantyczny - miłość Teofila do rzymskiej westalki. W dialogach bohaterów przewijają się myśli wielkiego mędrca - Cycerona.


Anna Kościerzyńska

Opinia z dnia: 13.11.19r

Jeśli chcesz poznać bliżej Dostojnego Teofila, wspomnianego na kartach Pisma Świętego, podziwiać jego błyskotliwość w roli asesora w procesie Jezus oraz adwokata w procesach w Cesarstwie Rzymskim polecam tę doskonałą książkę - prawniczy thriller, w wybitnej interpretacji Krzysztofa Gosztyły.

Recenzja była przydatna

Recenzje czytelników

CI, KTÓRZY WYBRALI TEN PRODUKT, KUPILI TAKŻE:

KSIĄŻKA

14,90 zł

5,00 zł

Ks. Dariusz Madejczyk

KSIĄŻKA

1,00 zł

0,85 zł

Christoph Gellner

KSIĄŻKA

44,90 zł

1,00 zł

Gira Dennis, Midal Fabrice

KSIĄŻKA

39,90 zł

1,00 zł
KONTAKT Z NAMI

tel. 61 659 37 55 - Zamówienia - sklep internetowy

tel. 61 659 37 79 - Pakiety startowe

tel. 61 852 48 35 - Księgarnia Świętego Wojciecha
Plac Wolności 1

tel. 61 659 37 10 - Wydawnictwo

e-mail sklep@swietywojciech.pl

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. akceptuję