Przewodnik Katolicki nr 50/2023 wydanie w formie PDF

Ocena:
0% of 100
Więcej informacji
Ilość stron64
Rok wydania2023
WydawcaWydawnictwo Świętego Wojciecha

Obecna cena jest najniższą z ostatnich 30 dni

Nasza cena
Cena promocyjna 6,00 zł Regular Price 9,00 zł
  • Bezpieczne płatności
  • 14 dni na zwrot
  • Dostawa już od 9.99 PLN

„Przewodnik Katolicki” 50/17.12.2023

 

Współdziałanie, współtworzenie
Kościół to wspólnota, a bycie we wspólnocie zakłada relacje. Jeśli mówimy, że uczestniczymy we wspólnocie Kościoła, to zakładamy, że są te relacje oparte na współpracy. Kolejny tekst adwentowego cyklu „Przewodnika”.

Odebrana nadzieja
Mimo licznych programów społecznych bieda w Polsce nie znika. Obecnie 1,6 miliona osób, w tym seniorów i dzieci, żyje w skrajnym ubóstwie.

Pacjent papież
Coraz częściej słychać, że ze zdrowiem Franciszka nie jest najlepiej. Nie tylko w Watykanie rodzi to pytania o kontynuację pontyfikatu. Sam papież nie wydaje się tym przejmować.

Radość w ciemności
Chrześcijańska radość jest radością na przekór lub pomimo. Nie wyrasta z dobrostanu, ale pojawia się w ciemności, niedosycie, goryczy, wówczas, kiedy człowiekowi brakuje już siły.

Mój profesor Wojtyła
Grupa wolontariuszy z Muzeum Mt 5,14 w Warszawie gromadzi wspomnienia o Janie Pawle II z czasów, gdy był wykładowcą na KUL. Chcą zdążyć wysłuchać ciągle żyjących świadków tego okresu życia papieża Polaka.

W cieniu wiatraków
Polska potrzebuje odblokowania inwestycji w lądowe farmy wiatrowe, chociaż w bezpieczny dla ludności i środowiska sposób.

Dodaj opinię

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodać opinie.

Jak oceniasz ten produkt?
COPYRIGHT © 2022 ŚWIĘTY WOJCIECH DOM MEDIALNY SP. Z O. O.. Realizacja sklepu