WYSYŁKA

dostawa

JUŻ OD

Święta Teresa z Lisieux. Książeczka do czytania i kolorowania

Florence Premont

Liczba stron:
36
Wymiary:
210 x 210 mm
Oprawa:
miękka
ISBN:
978-83-8065-097-8
Tłumacz:
Sylwia Filipowicz
Ilustrator:
Brunor
Rok wydania:
2017
Wydawnictwo:
Wydawnictwo Święty Wojciech
Rodzaj:
KSIĄŻKA
SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE

Bóg wzywa nas, byśmy Mu ufali i byli jak dzieci. Święta Teresa z Lisieux odpowiedziała na to wezwanie całym swoim życiem.
Ten album zachęca małych czytelników, by byli pokorni i odważni zarazem – tak jak „Mała Tereska”, którą Pius X nazwał „największą świętą naszych czasów”, a JanPaweł II ogłosił doktorem Kościoła.

Opowieści, kolorowanki i modlitwy zawarte w tym albumie pomogą dzieciom poznać życie i duchowość tej niezwykłej świętej.
Książeczka o św. Teresie jest przeznaczona dla dzieci w wieku 6-9 lat.

Nowe Towar dostępny 9788380650978 8,50
CENA DETALICZNA10,00 zł
NASZA
CENA
8,50

DOSTĘPNOŚĆ:

Wysoka

Wysyłka w 1 dzień

Dostawa już od 9,99 zł
Obrazki srebrne i ikony Wszystkie

RECENZJE W MEDIACH

Blogspot

Pierwszego października Kościół katolicki wspomina świętą Teresę z Lisieux - świętą, która w pełni, jak dziecko zaufała Panu Bogu. Z tej okazji chciałyśmy przedstawić Wam kolejną nowość z Wydawnictwa Święty Wojciech, książkę do czytania i kolorowania, która przybliża dzieciom życie i duchowość świętej Teresy od Dzieciątka Jezus. Tereska była najmłodszą córką Ludwika i Zelii Martin. Od najmłodszych lat dziewczynka chciała sprawić przyjemność Jezusowi i dużo się modliła, m.in. za grzeszników. Wreszcie po długim oczekiwaniu w wieku 15 lat dostała pozwolenie na wstąpienie do zakonu. W karmelu otrzymała imię Teresa od Dzieciątka Jezus i Najświętszego Oblicza. W codziennym życiu starała się drobnymi uczynkami pomagać innym, zaczęła pisać sztuki teatralne, wiersze i opowiadania ku chwale Pana Jezusa, zajęła się nowicjuszkami i oddała się modlitwie za innych nawet podczas ciężkiej choroby. Mimo krótkiego życia, w chwili śmierci miała zaledwie 24 lata, i faktu, że nigdy nie opuszczała murów zakonu, Mała Tereska została ogłoszona świętą i ustanowiona patronką misji przez Piusa XI, zaś papież Jan Paweł II ogłosił ją doktorem Kościoła. Poza mądrym, napisanym w przystępny sposób tekstem, w książce znajdują się liczne obrazki do pokolorowania, zadania do wykonania, a także modlitwy i pytania do rozważenia. Przez zadania plastyczne - kolorowanie, rysowanie, odwzorowywanie, dzieci lepiej zapamiętają zawarte w albumie fakty, a także mają możliwość rozwijania wyobraźni i zdolności manualnych. Książeczkę polecamy starszym przedszkolakom oraz uczniom szkoły podstawowej. Książka, dostarczając informacji z biografii świętej, z pewnością stanie się również punktem wyjścia do rozmów o czasach, w których żyła święta Teresa, jej postępowaniu i zasługach dla Kościoła, wartościach jakie przyświecały jej życiu i ich realizowaniu we współczesnym świecie. Dlatego też, zachęcamy do wspólnej lektury i zabawy z dziećmi rodziców oraz katechetów, którzy mogliby pomóc swoim podopiecznym w zrozumieniu wielu kwestii poruszanych w publikacji.

WIĘCEJ
Recenzje czytelników
Średnia ocen: Brak ocen
5 gwiazdek
4 gwiazdki
3 gwiazdki
2 gwiazdki
1 gwiazdka

Dodaj swoją recenzję

Mam konto

Nie mam konta

 

Skorzystaj z konta

Zaloguj się
Recenzje czytelników

CI, KTÓRZY WYBRALI TEN PRODUKT, KUPILI TAKŻE:

KSIĄŻKA

14,90 zł

5,00 zł
Zeszyt w kratkę
Zeszyt w kratkę

Best
seller

-15%

ks. Jan Twardowski

KSIĄŻKA

19,90 zł

16,90 zł

Ks. Dariusz Madejczyk

KSIĄŻKA

1,00 zł

0,85 zł

ks. Jan Twardowski

KSIĄŻKA

35,90 zł

29,90 zł
KONTAKT Z NAMI

tel. 61 659 37 55 - Zamówienia - sklep internetowy

tel. 61 659 37 79 - Pakiety startowe

tel. 61 852 48 35 - Księgarnia Świętego Wojciecha
Plac Wolności 1

tel. 61 659 37 10 - Wydawnictwo

e-mail sklep@swietywojciech.pl

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. akceptuję