Pakiet prezentowy dla Księdza

Ocena:
0% of 100
Więcej informacji

Obecna cena jest najniższą z ostatnich 30 dni

Nasza cena
Cena promocyjna 79,90 zł Regular Price 114,80 zł
  • Bezpieczne płatności
  • 14 dni na zwrot
  • Dostawa już od 9.99 PLN

Szukasz wyjątkowego prezentu dla księdza, który będzie wyrazem wdzięczności za troskę i opiekę, jaką ten niezwykły człowiek darzy całą swoją wspólnotę, parafię?

Kosz prezentowy to oryginalna, estetyczna kompozycja prezentowa. Elementy zestawu to zdrowe produkty ekologiczne, zawierające owoce w różnej postaci, oraz książka „Człowiek nie jest miarą wszechrzeczy” autorstwa ks. Adama Adamskiego.

Co wchodzi w skład kosza prezentowego?

- czekolada biała BEZ CUKRU – pistacja, aronia to słodycz, której smaku obdarowany nie zapomni na długo, dodatkowo czekolada prezentuje się wspaniale,
- sok z derenia – Dary Natury, jako idealny dodatek do ulubionej herbatki,
- ekologiczna konfitura z borówki wysokiej to perfekcyjny dodatek nie tylko do herbaty, ale także do różnego rodzaju ciast i ciasteczek,
- ekologiczna konfitura z żurawiny sprawdzi się z kolei jako dodatek do mięs, serów.

Dodatkowo do zestawu dołączona jest książka „Człowiek nie jest miarą wszechrzeczy” ks. Adama Adamskiego. Autor w merytoryczny, a zarazem ciekawy sposób opowiada o czasach, w których żyli kolejno Sokrates, św. Filip Neri i św. Jan Paweł II. Na przykładzie ich losów dowiadujemy się, że zawsze, kiedy człowiek poczuł się miarą wszechrzeczy, dochodziło do czegoś, co sprowadzało go na ziemię. Zależności opisane w tej książce mogą okazać się istotne także w XXI wieku, kiedy coraz trudniej interpretuje się nam zdarzenia współczesne.

Zestaw prezentowy zachwyci wyjątkową zawartością i zadowoli obdarowanych!

Dodaj opinię

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodać opinie.

Jak oceniasz ten produkt?
COPYRIGHT © 2022 ŚWIĘTY WOJCIECH DOM MEDIALNY SP. Z O. O.. Realizacja sklepu