WYSYŁKA

dostawa

JUŻ OD

Książeczka do nabożeństwa — jaką wybrać?

2 września 2021

Książeczka do nabożeństwa — jaką wybrać?

Książeczka do nabożeństwa, nazywana również modlitewnikiem, zawiera różnego rodzaju modlitwy. Czym charakteryzują się książeczki do nabożeństwa? Zawierają one od kilkunastu do kilkudziesięciu modlitw, a niekiedy również opis poszczególnych obrządków liturgicznych czy teksty pieśni. Tego typu książeczki mogą posiadać działy, takie jak: Modlitwy, Sakramenty, Msza święta, Nieszpory, Droga krzyżowa czy Nabożeństwa do Matki Bożej. Najczęściej posiadają niewielki, poręczny format.

CZYTAJ WIĘCEJ
Nowenna pompejańska — jak odmawiać?

12 sierpnia 2021

Nowenna pompejańska — jak odmawiać?

Nowenna Pompejańska jest formą powstałej w 1884 roku modlitwy różańcowej do Maryi Panny Różańcowej z Pompejów. Ma ona na celu wyproszenie różnego rodzaju łask. Co każdy chrześcijanin powinien wiedzieć na jej temat?

CZYTAJ WIĘCEJ
3 modlitwy dziękczynne do Pana Boga

12 sierpnia 2021

3 modlitwy dziękczynne do Pana Boga

Codzienne życie nie zawsze jest usłane różami. W chwilach zwątpienia, w których borykamy się z różnego rodzaju problemami, warto zwrócić się do Boga z modlitwą dziękczynną. Jak powinna wyglądać modlitwa — podziękowanie Pani Bogu?

CZYTAJ WIĘCEJ
KONTAKT Z NAMI

tel. 61 659 37 55 - Zamówienia - sklep internetowy

tel. 61 659 37 79 - Pakiety startowe

tel. 61 852 48 35 - Księgarnia Świętego Wojciecha
Plac Wolności 1

tel. 61 659 37 10 - Wydawnictwo

e-mail sklep@swietywojciech.pl

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. akceptuję