Mały Przewodnik Katolicki nr 06/2023

Ocena:
0% of 100
Więcej informacji
Ilość stron32
Rok wydania2023
WydawcaWydawnictwo Świętego Wojciecha

Obecna cena jest najniższą z ostatnich 30 dni

Nasza cena
12,90 zł
  • Bezpieczne płatności
  • 14 dni na zwrot
  • Dostawa już od 9.99 PLN

Czerwcowy numer opowiada nam o apostole Judzie Tadeuszu

 

·         Ten dziesiąty z kolei apostoł kryje w sobie wiele tajemnic. Jak choćby tę, że długo pomijano jego pierwsze imię, czyli Juda. Nazywano go po prostu Tadeuszem. Dlaczego? O tym w numerze. Również o tym, że jest on specjalistą od tych sytuacji, które możemy nazwać albo beznadziejnymi, albo pełnymi nadziei. Poznamy także legendę dotyczącą właśnie tego apostoła i króla Abgara. Sprawdzimy, z jakimi atrybutami najczęściej jest przedstawiany i dlaczego.

 

PONADTO W NUMERZE:

 

·         Rozwiązujemy TEST przygotowany przez Owieczkę Magdę, który pomoże dziecku sprawdzić swoje podobieństwo do apostoła Judy Tadeusza.

·         Usłyszymy Ewangelie na czerwcowe niedziele, które Owieczka Magda pomaga nam zapamiętać i lepiej zrozumieć.

·         Przygotujemy się do Międzynarodowego Dnia Dziecka, czyli przypomnimy sobie, że dzieci, podobnie jak ich marzenia, mają wielką moc!

·         Odsłonimy kolejny obraz Kościoła, czyli DOM BOGA OJCA i NASZ.

·         Odnajdziemy znaki obecności Pana Jezusa w Kościele – czyli sakramenty. Tym razem kolej na sakrament małżeństwa.

·         I absolutna nowość!
Odpowiadając na prośby dzieci, przygotowaliśmy i dołączamy do numeru pierwszą część poradniczka Owieczki Magdy „Udanych wakacji”.

Publikacja ta powstała z myślą o dzieciach w różnym wieku. Zarówno o tych, które umieją czytać, jak i tych, które wolą kolorowanie lub nalepianie naklejek. To doskonała pomoc na wakacyjne popołudnia lub wyjazdy dla całej rodziny. Ulubiona bohaterka dzieci, Owieczka Magda, pomaga im właściwie nie tylko przygotować się na wyjazdy, ale też mądrze i bezpiecznie je przeżyć.

Część druga zostanie dołączona do wakacyjnego numeru „Małego Przewodnika Katolickiego”, który dostępny będzie od 12 czerwca.  

Dodaj opinię

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodać opinie.

Jak oceniasz ten produkt?
COPYRIGHT © 2022 ŚWIĘTY WOJCIECH DOM MEDIALNY SP. Z O. O. Realizacja sklepu