Święta Rita - Modlitwy na każdy dzień

Ocena:
0% of 100
Więcej informacji

Obecna cena jest najniższą z ostatnich 30 dni

Nasza cena
Cena promocyjna 34,90 zł Regular Price 39,90 zł
  • Bezpieczne płatności
  • 14 dni na zwrot
  • Dostawa już od 9.99 PLN

Patronka trudnych spraw

Ta na pozór zwyczajna kobieta, która przeszła zwycięsko przez wielkie cierpienia to sprawdzona towarzyszka na drogach życia i "patronka trudnych spraw". Dla rodzin chrześcijańskich jest znakiem nadziei oraz orędowniczką pokoju i pojednania.

-Św. Rita już od najmłodszych lat długo i żarliwie modliła się, bardzo kochała te chwile z Panem. W najtrudniejszych doświadczeniach, cierpieniu, bólu opuszczenia, śmierci, odrzuceniu przez najbliższych - zwracała się do Niego. Choć może nie zawsze to czuła, mocno wierzyła, że Bóg nigdy jej nie zostawia samej. Rita nie dokonała w życiu niczego takiego, co jest wielkie w oczach świata. Wypełniała tylko zwyczajne obowiązki swego stanu w duchu pokornego poddania się woli Bożej, z nadzwyczajną wiernością. Połączyła w swoim życiu trud pracy i miłosierdzie chrześcijańskie z głęboką mistyką cierpienia. Teraz wyprasza również nam dar ufnej wiary i trwania przy Bogu w każdej sytuacji, pomimo wszystko - podkreślają siostry augustianki.

I dodają: mamy nadzieję, że Modlitewnik "Św. Rita. Modlitwy na każdy dzień" pomoże Czytelnikom cieszyć się obecnością Pana i wstawiennictwem świętej Rity w codzienności. Intencje każdego, kto korzysta z tej książki polecamy w naszych modlitwach.

Co znajdziesz w Modlitewniku?

Św. Rita była tak cichą świętą, że nie pozostawiła po sobie ani jednego napisanego słowa. Modlitwy zawarte w ukazującej się nakładem Wydawnictwa Stacja7 publikacji powstały w oparciu o praktykowaną przez nią duchowość augustiańską. Bazują na codziennym Słowie Bożym i zawsze są najpierw skierowane ku Bogu - Stwórcy i Odkupicielowi świata.

Publikacja zawiera krótkie, poruszające modlitwy na 365 dni roku, mające charakterystyczną formułę: rozpoczynają się od zwrotu do Jezusa, po którym następuje prośba skierowana do św. Rity. Oryginalny dodatek stanowi dwanaście tekstów nowenny do św. Rity, przeznaczonych do indywidualnego przygotowania się do jej wspomnienia, obchodzonego 22. dnia każdego miesiąca.

Modlitewnik wyróżnia się starannie opracowaną szatą graficzna. Z myślą o komforcie Czytelnika każdy egzemplarz został wzbogacony zakładką - wstążką, ułatwiającą codzienną lekturę książki.

Dodaj opinię

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodać opinie.

Jak oceniasz ten produkt?
COPYRIGHT © 2022 ŚWIĘTY WOJCIECH DOM MEDIALNY SP. Z O. O.. Realizacja sklepu