Różaniec z relikwią św. Rity z Cascii

Ocena:
0% of 100
Więcej informacji

Obecna cena jest najniższą z ostatnich 30 dni

Nasza cena
125,00 zł
  • Bezpieczne płatności
  • 14 dni na zwrot
  • Dostawa już od 9.99 PLN

Różaniec święta Rita

Różaniec z kolorowym medalikiem i z koralikami, w których zatopione są róże pobłogosławione podczas nabożeństwa do świętej Rity.

Czy pragniesz czegoś więcej niż modlitwy dla swojej drogiej rodziny? Szukasz czegoś, co pomoże Ci przetrwać trudne chwile i osiągnąć poczucie wewnętrznego spokoju? Różaniec św. Rity z medalikiem i koralikami z zatopionymi płatkami róż jest tym, czego potrzebujesz. Ten szczególny różaniec jest stworzony z myślą o tych, którzy pragną otoczyć się opieką i wsparciem św. Rity, patronki od spraw trudnych i beznadziejnych. Medalik z wizerunkiem św. Rity dodaje temu różańcowi  symbolicznego znaczenia i sprawia ze jest on wyjątkowy. Jednak to nie tylko symbolika sprawia, że ten różaniec jest tak wyjątkowy.  Koraliki wykonane z wyjątkowego materiału, w którym zatopione są prawdziwe płatki róż, dodają mu uroku i elegancji. Każdy koralik jest unikatowy, co sprawia, że ten różaniec jest niepowtarzalny.

 

Święta Rito, patronko spraw trudnych i beznadziejnych, módl się za nami...

Różaniec przesyłamy w materiałowym woreczku. Do różańca dołączony jest certyfikat autentyczności zamieszczonych w nim relikwii św. Rity.

Dodaj opinię

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodać opinie.

Jak oceniasz ten produkt?
COPYRIGHT © 2022 ŚWIĘTY WOJCIECH DOM MEDIALNY SP. Z O. O.. Realizacja sklepu