WYSYŁKA

dostawa

JUŻ OD

POKAŻ FILTRY

WYDAWNICTWO

Czasopisma religijne

Tradycja i nowoczesność

Czasopisma religijne Święty Wojciech Dom Medialny wydaje pięć tytułów czasopism skierowanych do różnych grup odbiorców.

 
Przewodnik Katolicki
– najstarszy, polski tygodnik społeczno-religijny. Pierwszy numer ukazał się 17 stycznia 1895 roku.
Tygodnik kieruje się Ewangelią, szukając w życiu tego, co wartościowe. Nawet zmieniając się, ciągle podąża w kierunku uczciwości, wolności i mądrości, będąc jednak jeszcze bliżej człowieka. Zawartość czasopisma stanowią opowieści i reportaże o Zwykłych Niezwykłych bohaterach codzienności oraz artykuły o sztuce dobrego życia: budowaniu więzi, przezwyciężaniu trudności, pracy i odpoczynku. Czytania na niedzielę wzbogacone zostały o przystępny, życiowy komentarz, a felietony publicystów pisane są z dystansem wobec sporów partyjnych.
Przewodnik Katolicki jest jednym z 3 najpopularniejszych tygodników katolickich, najchętniej czytanym tygodnikiem opinii w Wielkopolsce.
 
www.przewodnik-katolicki.pl

    

Mały Przewodnik Katolicki to ogólnopolski miesięcznik dla dzieci, ukazujący się od 1897 roku. Jest przeznaczony dla dzieci w wieku od 7 do 12 lat. Oprócz treści o charakterze religijnym, czytelnik może znaleźć w nim wiele artykułów edukacyjnych (przyrodniczych, historycznych czy językowych). Zawartość pisma wzbogacają wywiady z interesującymi osobami, bajki, recenzje książek, fotoreportaże, a także część rozrywkowa z konkursami, quizami i krzyżówkami. Mały Przewodnik Katolicki jest bezpiecznym pismem dla każdego dziecka wprowadzającym je w świat uniwersalnych wartości.

www.malyprzewodnik.pl


KNC - Króluj nam Chryste - jedyny, ogólnopolski miesięcznik dla ministrantów, istniejący od 2004 r. Tytuł objęty jest patronatem Komisji Episkopatu ds. Kultu Bożego i Dyscypliny Sakramentów. W każdym numerze znajdują się: temat na zbiórkę ministrancką, teksty formacyjne i hobbystyczne oraz minilekcjonarz.
 
www.ministranci.pl

  
Biblioteka Kaznodziejska - ogólnopolski miesięcznik homiletyczny. To nowoczesne forum głoszenia Ewangelii i współpracy księży oraz osób świeckich, czytających i piszących, którzy udostępniają szkice homilii i innych form kaznodziejskich. Celem pisma jest rozeznawanie potrzeb i pobudzanie do twórczego korzystania z pomocy kaznodziejskich przy tworzeniu własnej wypowiedzi do słuchaczy. Do każdego numeru dołączany jest bezpłatny dodatek liturgiczny z propozycjami oprawy Mszy Świętej dla dorosłych i dla dzieci.

www.bkaznodziejska.pl

Nowości Wszystkie

PRASA

6,00 zł

5,00 zł

PRASA
6,00 zł

PRASA

6,00 zł

5,00 zł

KSIĄŻKA
6,00 zł

PRASA

6,00 zł

5,00 zł

PRASA
6,00 zł

PRASA

6,00 zł

5,00 zł

PRASA

6,00 zł

5,00 zł

PRASA

6,00 zł

5,00 zł
 • KONTAKT Z NAMI

  tel. 61 659 37 55 - Zamówienia - sklep internetowy

  tel. 61 659 37 79 - Pakiety startowe

  tel. 61 852 48 35 - Księgarnia Świętego Wojciecha
  Plac Wolności 1

  tel. 61 659 37 10 - Wydawnictwo

  e-mail sklep@swietywojciech.pl

  Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. akceptuję