WYSYŁKA

dostawa

JUŻ OD

POKAŻ FILTRY

WYDAWNICTWO

Czasopisma religijne

Tradycja i nowoczesność

Czasopisma religijne Święty Wojciech Dom Medialny wydaje pięć tytułów czasopism skierowanych do różnych grup odbiorców.

 
Przewodnik Katolicki
– najstarszy, polski tygodnik społeczno-religijny. Pierwszy numer ukazał się 17 stycznia 1895 roku.
Tygodnik kieruje się Ewangelią, szukając w życiu tego, co wartościowe. Nawet zmieniając się, ciągle podąża w kierunku uczciwości, wolności i mądrości, będąc jednak jeszcze bliżej człowieka. Zawartość czasopisma stanowią opowieści i reportaże o Zwykłych Niezwykłych bohaterach codzienności oraz artykuły o sztuce dobrego życia: budowaniu więzi, przezwyciężaniu trudności, pracy i odpoczynku. Czytania na niedzielę wzbogacone zostały o przystępny, życiowy komentarz, a felietony publicystów pisane są z dystansem wobec sporów partyjnych.
Przewodnik Katolicki jest jednym z 3 najpopularniejszych tygodników katolickich, najchętniej czytanym tygodnikiem opinii w Wielkopolsce.
 
www.przewodnik-katolicki.pl

    

Mały Przewodnik Katolicki to ogólnopolski miesięcznik dla dzieci, ukazujący się od 1897 roku. Jest przeznaczony dla dzieci w wieku od 7 do 12 lat. Oprócz treści o charakterze religijnym, czytelnik może znaleźć w nim wiele artykułów edukacyjnych (przyrodniczych, historycznych czy językowych). Zawartość pisma wzbogacają wywiady z interesującymi osobami, bajki, recenzje książek, fotoreportaże, a także część rozrywkowa z konkursami, quizami i krzyżówkami. Mały Przewodnik Katolicki jest bezpiecznym pismem dla każdego dziecka wprowadzającym je w świat uniwersalnych wartości.

www.malyprzewodnik.pl


KNC - Króluj nam Chryste - jedyny, ogólnopolski miesięcznik dla ministrantów, istniejący od 2004 r. Tytuł objęty jest patronatem Komisji Episkopatu ds. Kultu Bożego i Dyscypliny Sakramentów. W każdym numerze znajdują się: temat na zbiórkę ministrancką, teksty formacyjne i hobbystyczne oraz minilekcjonarz.
 
www.ministranci.pl

  
Biblioteka Kaznodziejska - ogólnopolski miesięcznik homiletyczny. To nowoczesne forum głoszenia Ewangelii i współpracy księży oraz osób świeckich, czytających i piszących, którzy udostępniają szkice homilii i innych form kaznodziejskich. Celem pisma jest rozeznawanie potrzeb i pobudzanie do twórczego korzystania z pomocy kaznodziejskich przy tworzeniu własnej wypowiedzi do słuchaczy. Do każdego numeru dołączany jest bezpłatny dodatek liturgiczny z propozycjami oprawy Mszy Świętej dla dorosłych i dla dzieci.

www.bkaznodziejska.pl

KONTAKT Z NAMI

tel. 61 659 37 55 - Zamówienia - sklep internetowy

tel. 61 659 37 79 - Pakiety startowe

tel. 61 852 48 35 - Księgarnia Świętego Wojciecha
Plac Wolności 1

tel. 61 659 37 10 - Wydawnictwo

e-mail sklep@swietywojciech.pl

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. akceptuję