WYSYŁKA

dostawa

JUŻ OD

Przewodnik Katolicki 12/2021 wydanie w formie PDF

Rok wydania:
2011
Wydawnictwo:
Święty Wojciech
Rodzaj:
PRASA
SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE

Wielkopostne odsłony lęku i nadziei
Odsłona piąta: lęk przed słabością
Niewiele grzechów popełniamy z czystej złośliwości, po gruntownym przemyśleniu sprawy i z pełną świadomością. Jesteśmy niezwykle złożonymi stworzeniami. Ta „wielopiętrowość” naszego serca wbrew pozorom nie pochodzi od zła.
 
Blachnicki na dziś
To był typowy styl działania założyciela Oaz: wrażliwość na znaki czasu, szczególnie wsłuchiwanie się w inspiracje z Watykanu i wprowadzanie ich w życie.
 
Blachnicki: rewolucja, która nie zaszła
Ks. Franciszek Blachnicki chciał budować Kościół ludzi świeckich, mimo że sam wywodził się ze Śląska, gdzie farosz to jest ktoś – rozmowa z Tomaszem Terlikowskim, autorem ukazującej się właśnie biografii ks. Blachnickiego
 
Co nam zrobił Franciszek
Po ośmiu latach widać już dość dobrze, że papież Franciszek mocno wpłynął na polskich katolików, na ich serca i umysły. Nie na wszystkich tak samo.
 
Kosztowna transformacja
173 zł – tyle za 10 lat wyniesie miesięczny rachunek za prąd przeciętnej rodziny. To oznacza, że za energię będziemy płacić o prawie połowę więcej niż obecnie. Jednak zaniechanie transformacji energetycznej może nas zaboleć jeszcze bardziej.
 
Cuda chińskiego Wielkiego Brata
Rok po wybuchu pandemii Chiny zdecydowanie prezentują się światu jako lider skutecznej walki z koronawirusem. Według oficjalnych statystyk na COVID zachorowało zaledwie 100 tysięcy Chińczyków, z czego niecałe 5 tysięcy zmarło.
 
Normalni ludzie
Jeszcze niedawno byli dziećmi, teraz powoli wchodzą w dorosłe życie. Chcą być aktywni, pracować, tańczyć, chodzić na randki. Ola i Marcin mają swoje pasje i marzenia. Mają też dodatkowy chromosom.
 
Nastolatek w poszukiwaniu sensu
Wyjdź na dwór, pobiegaj, zadbaj o sen i zdrowe odżywianie – na takie nasze rady odpowiedzią nastolatka może być ciche bądź powiedziane w głos: „Ale po co?”. Pandemia pogłębiła w młodych poczucie bezsensu i braku perspektyw. Jak im pomóc?
 
Scena pełna życia
Nasi aktorzy mają różne niepełnosprawności. Są wśród nas osoby niewidome, z porażeniem mózgowym, z niepełnosprawnością intelektualną, a także aktorzy i muzycy pełnosprawni. Nie wartościujemy osób: że ci pełnosprawni wyciągają za uszy tamtych – rozmowa z Maciejem Sikorskim, założycielem teatru Exit.
 
Dzikus to dzikus, nawet jeśli sympatyczny
Nie powinno się dawać dzieciom do czytania W pustyni i w puszczy bez lekcji poświęconej na omówienie tego trudnego aspektu lektury. Ale może zamiast zaznajamiać młodzież z literaturą kolonialną lepiej pokazać jej Afrykę współczesną?
 
Nowe Towar dostępny 5,00
CENA DETALICZNA6,00 zł
NASZA
CENA
5,00

DOSTĘPNOŚĆ:

Wysoka

Wysyłka w 1 dzień

Dostawa już od 9,99 zł
Obrazki srebrne i ikony Wszystkie
Recenzje czytelników
Średnia ocen: Brak ocen
5 gwiazdek
4 gwiazdki
3 gwiazdki
2 gwiazdki
1 gwiazdka

Dodaj swoją recenzję

Mam konto

Nie mam konta

 

Skorzystaj z konta

Zaloguj się
Recenzje czytelników

CI, KTÓRZY WYBRALI TEN PRODUKT, KUPILI TAKŻE:

KONTAKT Z NAMI

tel. 61 659 37 55 - Zamówienia - sklep internetowy

tel. 61 659 37 79 - Pakiety startowe

tel. 61 852 48 35 - Księgarnia Świętego Wojciecha
Plac Wolności 1

tel. 61 659 37 10 - Wydawnictwo

e-mail sklep@swietywojciech.pl

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. akceptuję