WYSYŁKA

dostawa

JUŻ OD

Bezpieczeństwo zakupów

Poznaj 5 ważnych powodów, dzięki którym możesz być spokojny:

1.   Święty Wojciech Dom Medialny to firma znana jeszcze naszym dziadkom i pradziadkom. Prawie 120 lat istnienia to nie tylko tradycja, ale i zobowiązanie, aby coraz lepiej służyć Kościołowi.

Od 1897 roku pomagamy wzrastać w wierze i miłości Bożej!


2.   Informacje o Twojej wizycie na naszej stronie, wybieranych produktach i danych wysyłkowych są niedostępne dla osób postronnych. Jest to możliwe dzięki używanemu m.in. przez banki i inne tzw. protokołowi SSL, który zapewnia poufność transmisji danych

Upewnij się, że adres naszej strony poprzedza ciąg: https:// !


3.   Nasz regulamin gruntownie sprawdzony przez ekspertów z zespołu RzetelnyRegulamin.pl w szczególności pod kątem praw konsumenta. Dzięki temu masz pewność, iż zawarte w nim zapisy chronią Twój komfort i bezpieczeństwo.

Jako klient masz więcej praw, niż się spodziewałeś!


4.   Możesz zwrócić książkę lub płytę, która okazała się nietrafionym prezentem lub pomyłkowym zakupem. W przypadku płyt CD i DVD, wystarczy, że nie zostaną odfoliowane.

Na zwrot masz aż 14 dni od dnia dostawy!


5.   Jakiekolwiek wady powstałe w wyniku winy drukarni (źle przycięte lub złożone strony, wady drukarskie itp)! W takim przypadku po otrzymaniu wadliwego produktu bezzwłocznie wysyłamy pełnowartościowy egzemplarz książki, lub zwracamy pieniądze, jeżeli nie jest już dostępny.

Wady w druku mogą być zgłaszane nawet dwa lata po zakupie!

KONTAKT Z NAMI

tel. 61 659 37 55 - Zamówienia - sklep internetowy

tel. 61 659 37 79 - Pakiety startowe

tel. 61 852 48 35 - Księgarnia Świętego Wojciecha
Plac Wolności 1

tel. 61 659 37 10 - Wydawnictwo

e-mail sklep@swietywojciech.pl

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. akceptuję