WYSYŁKA

dostawa

JUŻ OD

POKAŻ FILTRY

CENA
POPULARNI AUTORZY
WYDAWNICTWO
Aszerat

Powieść historyczna

Aszerat Aleksandra Mazur

KSIĄŻKA

45,00 zł

38,25 zł
Jak wiele może znieść jedna osoba?
 
Aszerat, poganka mieszkająca w Tyrze, dorastała wśród osób czczących Melkarta. Na skutek różnych tragicznych okoliczności, a także opowieści mamy dziewczyna ucieka z domu. Chce poznać Jezusa, więc dołącza do grupy apostołów i przybiera nowe imię – Zuzanna. W Jeruzalem trafia w gościnne progi Józefa Arymatejczyka, gdzie z pasją poświęca się pracy. Zostaje szanowaną i cenioną położną.
 
Zuzanna jest świadkiem wydarzeń znanych nam z Biblii. Los styka ją z Judaszem, Herodem i Piłatem, a także jego setnikiem, który krótko po śmierci rabbiego zostaje jej mężem. Małżeństwo osiedla się w Damaszku, do którego trafiają Saul i Gajon, pierwsza miłość Zuzanny. Czy uczucie, które zakiełkowało w sercu kobiety jeszcze w Jeruzalem, będzie mogło się spełnić? Co stanie się z jej ukochaną córeczką? Jak zachowa się w Rzymie, kiedy opętany żądzą zemsty Neron oskarży chrześcijan o podpalenie Wiecznego Miasta? I najważniejsze: kim jest tajemniczy Seosamh?
 
 
CZYTAJ WIĘCEJ

Polecamy także

Jak dbać o siebie w kryzysie? Poradnik nie tylko na czas globalnej pandemii

Małgorzata Taraszkiewicz

KSIĄŻKA

25,00 zł

21,25 zł
Jak dbać o siebie w kryzysie? Poradnik nie tylko na czas globalnej pandemii

Zaproszeni na ucztę. O Mszy Świętej dla małych i dużych

Ines Krawczyk MChR

KSIĄŻKA

29,90 zł

25,40 zł
Zaproszeni na ucztę. O Mszy Świętej dla małych i dużych

Polecamy dla Ciebie

ks. Jan Twardowski

KSIĄŻKA

29,90 zł

24,90 zł
Świadek
Świadek

Best
seller

-15%

Günter Krieger

KSIĄŻKA

35,00 zł

29,75 zł

Eliza Piotrowska

KSIĄŻKA

5,00 zł

1,00 zł

pod red. ks. Radosława Mazura

KSIĄŻKA

18,00 zł

15,30 zł

Nowości wydawnicze

Wszystkie nowości

Damian Wyżkiewicz, Dawid Gospodarek

KSIĄŻKA
23,95 zł

Zofia Turowska

KSIĄŻKA
30,75 zł
Ooodjazd! Pop-up
Ooodjazd! Pop-up

Nowość

Gerard Lo Monaco

KSIĄŻKA
55,65 zł

Stanisław Wygodzki, Mirosław Pokora

KSIĄŻKA
17,35 zł
Nocne opowieści
Nocne opowieści

Nowość

Kitty Crowther

KSIĄŻKA
24,30 zł

Kenji Miazawa

KSIĄŻKA
22,50 zł

Katja Gehrmann

KSIĄŻKA
24,30 zł

Toon Tellegen, Ewa Stiasny

KSIĄŻKA
22,30 zł

Frances Hodgson Burnett

KSIĄŻKA
27,77 zł

Dan Whitehead, Thomas McBrien, Ryan Marsh

KSIĄŻKA
23,36 zł

Hiroko Motai, Marika Maijala

KSIĄŻKA
24,30 zł
Miasto Potwór
Miasto Potwór

Nowość

Joanna Guszta, Przemysław Liput

KSIĄŻKA
31,12 zł

Rotraut Susanne Berner

KSIĄŻKA
17,33 zł

Otfried Preussler, Danuta Konwicka

KSIĄŻKA
22,28 zł

Quino

KSIĄŻKA
49,50 zł

Quino

KSIĄŻKA
49,50 zł

Michał Libera, Michał Mendyk

KSIĄŻKA
38,22 zł

Paweł Mildner

KSIĄŻKA
22,28 zł

WARTO PRZECZYTAĆ

Mamaczyta.pl

Nie podoba Wam się tytułowe sformułowanie „czytadło”? Że nacechowane negatywnie? Oj, ja tak nie uważam, „czytadłami” lub bardziej pieszczotliwie „czytadełkami” nazywam dobre książki obyczajowe, które pochłaniam od pierwszej do ostatniej strony. Nie mają może filozoficznej głębi, wielości znaczeń i nowatorskiej formy, ale są dla mnie fantastycznym wytchnieniem od codziennego zgiełku, a jednocześnie magnesem, rzepem, nie mogę się od takich „czytadełek” odczepić, zapomnieć. Muszę przeczytać książkę do końca. Takim moim mamaczytowym najnowszym „czytadełkowym” odkryciem jest książka Rachel Hauck Salon sukien ślubnych. Mamy oto małe miasteczko w USA, w stanie Tenesee, niedaleko Nashville. Heart’s Bend ma piękną historię, w którą wpisuje się pewien salon sukiem ślubnych. I to właśnie wokół tego sklepu wije się ta opowieść. Mamy dwa plany czasowe – lata trzydzieste XX wieku i naszą współczesność. Salon sukien ślubnych wydaje się być magicznym miejscem wokół którego rozgrywają się przeróżne ludzkie losy. My obserwujemy Corę żyjącą w latach trzydziestych XX wieku i jej życiowe wzloty i upadki oraz Hayley, współczesną nam dziewczynę. Dzieli je niemal sto lat, ale jak się okazuje, ich historie wcale nie są tak odmienne, zwłaszcza te dotyczące wyborów sercowych. Ktoś się uśmiechnie pod nosem i prychnie, że to zwykły romans. Ja uważam, że ta opowieść zasługuje na więcej uwagi. „Salon sukien ślubnych”, to zręcznie napisana opowieść o uniwersalnych ludzkich przeżyciach, doświadczeniach, problemach. Dla mnie ta książka była wspaniałym wytchnieniem i odpoczynkiem. Polecam mamom i ich nastoletnim córkom.

WIĘCEJ

EchoKatolickie.pl

Nie bać się marzeń Miłość albo dodaje skrzydeł, albo staje się siłą niszczącą życie. Pewne jest jedno: obok tej prawdziwej nie da się przejść obojętnie… Odsłonięcie rąbka tajemnicy związanej z ludzkimi uczuciami zawsze fascynuje… Miłość pociąga bowiem bez względu na to, czy jest się aktorem grającym w „sercowym” przedstawieniu główną rolę, czy tylko widzem vel czytelnikiem chłonącym cudzą opowieść. „Salon sukien ślubnych”, kolejna po „Sukni ślubnej” i „Był sobie książę” książka Rachel Hauck, szkicuje dwie - nie idealne, ale realistyczne - postacie. Opisuje też dwie rzeczywistości - oddalone od siebie w czasie, a jednak niespodziewanie się stykające… Akcja powieści rozgrywa się w osławionym salonie sukien ślubnych prowadzonym od lat 30 XX w. przez Corę. Kobieta, choć sama nie ma szczęścia w miłości, stara się służyć dobrą radą wszystkim klientkom, które decydują się wkroczyć na nową drogę życia. Po kilku dekadach od śmierci właścicielki o przywrócenie salonu do czasów dawnej świetności próbuje zawalczyć Haley, kapitanlotnictwa powracająca do rodzinnego miasteczka ze… złamanym sercem. Jaki będzie finał tej historii?

WIĘCEJ

Ksiazkiweterze.pl

Pragnienie miłości. Źle ulokowane uczucia mogą zniewalać i niszczyć wyobrażenia o pięknej miłości. Warto szerzej otworzyć oczy i zauważyć te prawdziwe, wielkie, ale skromne porywy serca. A potem żyć, spokojnie i bezpiecznie. Cora i Haley, dwie bohaterki, które dzieli przestrzeń czasu, a łączy wspólna pasja, pragnienie miłości, źle wybrane połówki i coś jeszcze. Przekonajcie się jak wielka może być siła prawdziwej miłości oraz jak jedna pasja może uszczęśliwić człowieka. Doceńcie i nauczcie się rozpoznawać kłamstwa pozorów i zauroczenia, które tak szybko przemijają, zostawiając niesmak porażki, od prawdziwego uczucia i bycia razem na dobre i na złe. Zachwycająca powieść o podążaniu w stronę marzeń, poszukiwaniu miłości i odkrywaniu tajemnic z dalekiej przeszłości. Lekki język, doskonała fabuła i zagadka, która z każdą stroną nabiera rumieńców, by finalnie wybuchnąć pięknem kolorów. Lektura tej książki to piękna podróż pełna tajemniczych przystanków. A wszystko w aurze przygotowań do najważniejszego dnia w życiu, lśniącego bielą zwiewnych sukien, koronek i haftów. Gorąco polecam. ksiazkiweterze.pl

WIĘCEJ
Jezus!
 • KONTAKT Z NAMI

  tel. 61 659 37 55 - Zamówienia - sklep internetowy

  tel. 61 659 37 79 - Pakiety startowe

  tel. 61 852 48 35 - Księgarnia Świętego Wojciecha
  Plac Wolności 1

  tel. 61 659 37 10 - Wydawnictwo

  e-mail sklep@swietywojciech.pl

  Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. akceptuję