T: 61 659 37 55

E: sklep@swietywojciech.pl

WYSYŁKA

dostawa

JUŻ OD

Czasami przychodzi do mnie anioł... Poczytaj z rodzicami i przygotuj się do I Komunii Świętej

Lucyna Kwiatkowska

Liczba stron:
160
Wymiary:
210 x 227 mm
Oprawa:
miękka ze skrzydełkami
ISBN:
978-83-7516-921-8
Ilustrator:
Lucyna Kwiatkowska
Rok wydania:
2015
Wydanie:
Pierwsze
Wydawnictwo:
Wydawnictwo Święty Wojciech
Rodzaj:
KSIĄŻKA
SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE

Bohaterowie tej książki – chłopiec i jego anioł – spotykają się wieczorami, by rozmawiać o tym, co wydarzyło się w ciągu dnia. W ich rozmowach pojawiają się tematy ciekawe i bardzo ważne, takie jak szacunek dla jedzenia, prawdomówność, miłość, ale też modlitwa, eucharystia, spowiedź, a nawet śmierć. Czasem przyjaciele zmieniają się we wróble lub nietoperze i wyruszają w podróż. Są wówczas świadkami niezwykłych wydarzeń biblijnych: rozmnożenia chleba, uzdrowienia trędowatych czy Ostatniej Wieczerzy.

Ta książka przeznaczona jest wszystkich dzieci, które chcą poznawać Boga i chrześcijaństwo, używając swojej wiedzy, rozumu i wyobraźni; zwłaszcza dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej oraz dla ich rodziców, opiekunów i katechetów, którzy im w tym towarzyszą. Pomoże ona rozpocząć szczerą rozmowę o sprawach wiary i moralności. Zachęci do przemyślanej lektury Pisma Świętego.

Informacja o autorce:Lucyna Kwiatkowska jest grafikiem, wykładowcą Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu (kierownikiem pracowni Grafiki Informacyjnej). Współpracuje z kilkoma wydawnictwami, dla których projektuje okładki. Zilustrowała też kilka książek dla dzieci, m.in. Przygody Sindbada Żeglarza i Klechdy sezamowe Bolesława Leśmiana, Baśnie dla Antosia Moniki Rakusy, Taję z Jaśminowej Adriany Szymańskiej i książkę Nagle w głębi lasu Amosa Oza. Jest mamą trójki dorosłych już dzieci . Uważa, że wychowywanie dzieci jest interesujące.

Rekomendacja:Dwadzieścia dwie przygody chłopca i jego anioła. To mądra i ciekawa książka dla dzieci i rodziców. Bp Damian Bryl

52
Nowe Towar niedostępny 9788375169218 18,70
CENA DETALICZNA22,00 zł
NASZA
CENA
18,70

DOSTĘPNOŚĆ:

Brak

Dostawa już od 2,99 zł
Recenzje czytelników
Średnia ocen: 5
5 gwiazdek
2
4 gwiazdki
0
3 gwiazdki
0
2 gwiazdki
0
1 gwiazdka
0

Dodaj swoją recenzję

Mam konto

Nie mam konta

 

Skorzystaj z konta

Zaloguj się

Recenzje kupujących

Alicja

Opinia z dnia: 02.06.16r

Wspaniała ksiązka. Moje dzieci ( 10 i 8lat) domagały się czytania. Polecam bardzo gorąco!

Recenzja była przydatna

Małgorzata

Opinia z dnia: 09.10.16r

Bardzo fajnie napisana książka , która tłumaczy dzieciom wiele spraw związanych z życiem chrześcijańskim i kościołem, ale też ze zwykłym codziennym życiem. Wszystko poparte jest przykładami z biblii. Może być pomocą w przygotowaniu do Pierwszej Komunii św, ale też do świadomego życia wiarą chrześcijańską. Książka napisana jest w sposób bardzo przystępny , dzieci chcą jej słuchać i czekają o czym jeszcze opowie. Szczerze polecam !

Recenzja była przydatna

Recenzje czytelników

CI, KTÓRZY WYBRALI TEN PRODUKT, KUPILI TAKŻE:

Anna Wełniak

KSIĄŻKA

15,00 zł

10,00 zł

s. Urszula Kłusek SAC

KSIĄŻKA

19,90 zł

1,00 zł

Marielene Leist

KSIĄŻKA

29,90 zł

1,00 zł

Aleksandra Bałoniak

KSIĄŻKA
5,00 zł
Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. akceptuję