WYSYŁKA

dostawa

JUŻ OD

Zabawa z Biblią

Merce Segarra

Liczba stron:
96
Wymiary:
225 x265 mm
Oprawa:
twarda
ISBN:
978-83-7516-350-6
Rok wydania:
2011
Wydanie:
Pierwsze
Wydawnictwo:
Wydawnictwo Święty Wojciech
Rodzaj:
KSIĄŻKA
SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE

"Zabawa z Biblią" obejmuje 43 wydarzenia: 25 ze Starego Testamentu i 18 z Nowego.Każdemu epizodowi towarzyszą przepisy, projekty prac ręcznych, zabawy, ciekawostkii inne propozycje, które wzmacniają jego główne przesłanie. Książka jest pełna oryginalnych i zabawnych pomysłów, bardzo pożytecznych do wykorzystania w rodzinie, w szkołach i przedszkolach albo podczas katechezy.

Nowe Towar niedostępny 9788375163506 15,00
CENA DETALICZNA29,90 zł
NASZA
CENA
15,00

DOSTĘPNOŚĆ:

Brak

Dostawa już od 9,99 zł
Obrazki srebrne i ikony Wszystkie
Recenzje czytelników
Średnia ocen: Brak ocen
5 gwiazdek
0
4 gwiazdki
0
3 gwiazdki
0
2 gwiazdki
0
1 gwiazdka
0

Dodaj swoją recenzję

Mam konto

Nie mam konta

 

Skorzystaj z konta

Zaloguj się

Recenzje kupujących

Granice.pl

Opinia z dnia: 26.09.11r

Po uroczej książce „Zabawa z bajkami” przyszedł czas na kolejną publikację wydawnictwa Święty Wojciech, a mianowicie - na „Zabawę z Biblią”. Książka ta krok po kroku ukazuje dzieciom wiarę katolicką i wszystko, co z nią związane. W przystępny i jasny sposób porusza ważne i niekoniecznie łatwe do wyjaśnienia zagadnienia. „Zabawa z Biblią” to zbiór wydarzeń ze Starego i Nowego Testamentu. Każdemu wydarzeniu, które przedstawione jest w formie opowiastki, towarzyszy ciekawostka, projekt zabawy, przepis kulinarny, dzięki czemu lektura jest dużo ciekawsza, a przesłanie historii, którą przedstawiają autorzy, jest dużo silniejsze. Dla przykładu: historii o Adamie i Ewie towarzyszy polecenie mające na celu zachęcić dzieci do przyrządzenia pysznych owocowych szaszłyków, do przygotowania których można wykorzystać wszystkie owoce, poza tym - przez które bohaterowie opowiastki zostali wygnani z raju. Historii o Arce Noego towarzyszy zadanie polegające na zbudowaniu własnej pływającej arki. Nauka przez zabawę? Jak najbardziej! I muszę przyznać, że to połączenie idealne – połączenie, które zmusza dziecko do myślenia, a zarazem które daje jeszcze większą przyjemność z lektury, jaka najmłodszym często kojarzy się z czymś nudnym i mało interesującym. „Zabawa z Biblią” to również przesłanie i morał, których tak bardzo brakuje dziś w wielu książeczkach dla najmłodszych. Tutaj przesłanie stawiane jest na pierwszym miejscu i zostaje wyraźnie zaznaczone. To właśnie morał płynący z opowieści uczy dziecko oszczędności, pokory, posłuszeństwa, troski o innych. Pokazuje, czym są miłość do bliźniego, przyjaźń i śmierć. Dzięki tej serii książeczek dziecko od najmłodszych lat dowiaduje się, jakie wartości są ważne. A wszystko w prosty i przystępny sposób, dzięki czemu dziecko bez najmniejszych problemów będzie w stanie zrozumieć istotę rzeczy. Szata graficzna jest tym, co czyni „Zabawę z Biblią” jeszcze bardziej atrakcyjną lekturą – świetne ilustracje Francesci Roviry i duży format sprawiają, że czas spędzony na lekturze tej książki to czysta przyjemność – zarówno dla rodzica, jak i dla jego pociechy.

Recenzja była przydatna

Recenzje czytelników

CI, KTÓRZY WYBRALI TEN PRODUKT, KUPILI TAKŻE:

KSIĄŻKA

14,90 zł

5,00 zł

Aleksandra Bałoniak

KSIĄŻKA
5,00 zł

s. Urszula Kłusek SAC

KSIĄŻKA
5,00 zł

KSIĄŻKA

11,90 zł

1,00 zł
KONTAKT Z NAMI

tel. 61 659 37 55 - Zamówienia - sklep internetowy

tel. 61 659 37 79 - Pakiety startowe

tel. 61 852 48 35 - Księgarnia Świętego Wojciecha
Plac Wolności 1

tel. 61 659 37 10 - Wydawnictwo

e-mail sklep@swietywojciech.pl

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. akceptuję