T: 61 659 37 55

E: sklep@swietywojciech.pl

WYSYŁKA

dostawa

JUŻ OD

Zabawa z Biblią

Merce Segarra

Liczba stron:
96
Wymiary:
225 x265 mm
Oprawa:
twarda
ISBN:
978-83-7516-350-6
Rok wydania:
2011
Wydanie:
Pierwsze
Wydawnictwo:
Wydawnictwo Święty Wojciech
Rodzaj:
KSIĄŻKA
SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE

"Zabawa z Biblią" obejmuje 43 wydarzenia: 25 ze Starego Testamentu i 18 z Nowego.Każdemu epizodowi towarzyszą przepisy, projekty prac ręcznych, zabawy, ciekawostkii inne propozycje, które wzmacniają jego główne przesłanie. Książka jest pełna oryginalnych i zabawnych pomysłów, bardzo pożytecznych do wykorzystania w rodzinie, w szkołach i przedszkolach albo podczas katechezy.

Nowe Towar niedostępny 9788375163506 15,00
CENA DETALICZNA29,90 zł
NASZA
CENA
15,00

DOSTĘPNOŚĆ:

Brak

Dostawa już od 2,99 zł
Recenzje czytelników
Średnia ocen: Brak ocen
5 gwiazdek
0
4 gwiazdki
0
3 gwiazdki
0
2 gwiazdki
0
1 gwiazdka
0

Dodaj swoją recenzję

Mam konto

Nie mam konta

 

Skorzystaj z konta

Zaloguj się

Recenzje kupujących

Granice.pl

Opinia z dnia: 26.09.11r

Po uroczej książce „Zabawa z bajkami” przyszedł czas na kolejną publikację wydawnictwa Święty Wojciech, a mianowicie - na „Zabawę z Biblią”. Książka ta krok po kroku ukazuje dzieciom wiarę katolicką i wszystko, co z nią związane. W przystępny i jasny sposób porusza ważne i niekoniecznie łatwe do wyjaśnienia zagadnienia. „Zabawa z Biblią” to zbiór wydarzeń ze Starego i Nowego Testamentu. Każdemu wydarzeniu, które przedstawione jest w formie opowiastki, towarzyszy ciekawostka, projekt zabawy, przepis kulinarny, dzięki czemu lektura jest dużo ciekawsza, a przesłanie historii, którą przedstawiają autorzy, jest dużo silniejsze. Dla przykładu: historii o Adamie i Ewie towarzyszy polecenie mające na celu zachęcić dzieci do przyrządzenia pysznych owocowych szaszłyków, do przygotowania których można wykorzystać wszystkie owoce, poza tym - przez które bohaterowie opowiastki zostali wygnani z raju. Historii o Arce Noego towarzyszy zadanie polegające na zbudowaniu własnej pływającej arki. Nauka przez zabawę? Jak najbardziej! I muszę przyznać, że to połączenie idealne – połączenie, które zmusza dziecko do myślenia, a zarazem które daje jeszcze większą przyjemność z lektury, jaka najmłodszym często kojarzy się z czymś nudnym i mało interesującym. „Zabawa z Biblią” to również przesłanie i morał, których tak bardzo brakuje dziś w wielu książeczkach dla najmłodszych. Tutaj przesłanie stawiane jest na pierwszym miejscu i zostaje wyraźnie zaznaczone. To właśnie morał płynący z opowieści uczy dziecko oszczędności, pokory, posłuszeństwa, troski o innych. Pokazuje, czym są miłość do bliźniego, przyjaźń i śmierć. Dzięki tej serii książeczek dziecko od najmłodszych lat dowiaduje się, jakie wartości są ważne. A wszystko w prosty i przystępny sposób, dzięki czemu dziecko bez najmniejszych problemów będzie w stanie zrozumieć istotę rzeczy. Szata graficzna jest tym, co czyni „Zabawę z Biblią” jeszcze bardziej atrakcyjną lekturą – świetne ilustracje Francesci Roviry i duży format sprawiają, że czas spędzony na lekturze tej książki to czysta przyjemność – zarówno dla rodzica, jak i dla jego pociechy.

Recenzja była przydatna

Recenzje czytelników

CI, KTÓRZY WYBRALI TEN PRODUKT, KUPILI TAKŻE:

s. Urszula Kłusek SAC

KSIĄŻKA
5,00 zł

KSIĄŻKA

14,90 zł

12,90 zł

Aleksandra Bałoniak

KSIĄŻKA
5,00 zł

KSIĄŻKA

11,90 zł

1,00 zł
Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. akceptuję