WYSYŁKA

dostawa

JUŻ OD

Modlitwy małych rączek - Boże pobłogosław

Lois Rock

Liczba stron:
8
Wymiary:
165x165mm
Oprawa:
twarda
ISBN:
978-83-7516-366-7
Wydanie:
Pierwsze
Wydawnictwo:
Wydawnictwo Świętego Wojciecha
Rodzaj:
KSIĄŻKA
SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE

Seria książeczek dla najmłodszych dzieci. Dzięki nim maluchy uczą się pierwszych, najprostszych modlitw, odkrywają kształty i faktury. Twarde karty przystosowane są do możliwości ich małych rączek.

Książeczki przeznaczone są dla dzieci od dwunastego miesiąca życia.

Opis książki na: granice.pl

Opis książki na: ksiazkozaur.blogspot.com

Nowe Towar niedostępny 9788375163667 5,00
CENA DETALICZNA19,90 zł
NASZA
CENA
5,00

DOSTĘPNOŚĆ:

Brak

Dostawa już od 9,99 zł
Obrazki srebrne i ikony Wszystkie
Recenzje czytelników
Średnia ocen: Brak ocen
5 gwiazdek
0
4 gwiazdki
0
3 gwiazdki
0
2 gwiazdki
0
1 gwiazdka
0

Dodaj swoją recenzję

Mam konto

Nie mam konta

 

Skorzystaj z konta

Zaloguj się

Recenzje kupujących

Granice.pl

Opinia z dnia: 25.10.11r

Łaska Bożego błogosławieństwa jest aktualna w dowolnym czasie i miejscu. Może dotrzeć do każdego człowieka - bez najmniejszych nawet ograniczeń. Ściśle związana jest z umocnieniem tego, który się mu poddaje i z nadzieją o nie prosi. Zawsze winna być też pojmowana jako synonim dobrodziejstwa i szczęścia. Książeczka Boże, pobłogosław jest jedną z czterech w serii Modlitwy małych rączek. Lois Rock w sposób jasny, prosty i przejrzysty zwraca się do najmłodszych czytelników, przedstawiając im tych wszystkich, którzy zawsze mogą liczyć na wsparcie, opiekę i błogosławieństwo Boga. Wybierając z wielości zwierząt, autor dał do zrozumienia, że wszyscy bez wyjątku mają zapewnioną opiekę Bożej Opatrzności. Bohaterami opowieści składającej się z czterech zaledwie zdań są się przedstawiciele różnych gatunków zwierząt, które dziecko zna jedynie z książek lub z wizyt w ogrodzie zoologicznym. Tak więc z pewnością bardzo ucieszy je wizerunek słonicy, należącej do grona największych ssaków lądowych. Nie wystraszy się niedźwiedzia polarnego, którego grube futro i warstwa tłuszczu chronią przed siarczystym mrozem. Sympatię wzbudzi w nim widok pręgowanej skóry budzącego grozę tygrysa. Wreszcie wzrok jego spocznie na rozkosznym maluszku, którego szczery uśmiech i śmieszny loczek na czole mogą rozbawić każdego. Z tego jasno wynika, że każdy, kto żyje, może liczyć na Boże błogosławieństwo. Dodatkowym elementem publikacji są wyjmowane kolorowe obrazki do zabawy, wykonane z grubego kartonu i posiadające wyczuwalne pod palcami fragmenty wykonane z różnych materiałów. Każdy z nich dopasowany jest do omawianej treści (uśmiechnięty różowy słoń z foliowym brzuszkiem, biały niedźwiedź polarny z futerkowym grzbietem, szeroko uśmiechnięty pasiasty tygrys oraz mały brzdąc w żółtych śpioszkach). Książeczka Boże, pobłogosław została opublikowana nakładem wydawnictwa Święty Wojciech. Jest to kolejna już znakomita pozycja skierowana do najmłodszych czytelników. To właśnie ze względu na nich każdy element książeczki jest doskonale przystosowany do dziecięcego wieku. Zdania są krótkie, a ich treść - konkretna. Podpisy pod wyjmowanymi obrazkami - czytelne. Grube i laminowane kartki oraz takaż okładka utrudniają zabrudzenie i zniszczenie książki. Proste, kolorowe i niezwykle sympatyczne rysunki autorstwa Kaya Widdowsona są duże i wyraźne, adekwatne do podanych treści. Wszystko to sprawia, że dziecko chętnie i często będzie sięgać po książeczkę, co z powodzeniem winno być wykorzystane przez rodziców, wychowawców i katechetów, dbających o religijne wychowanie dzieci.

Recenzja była przydatna

A. Banasiak, Republika dzieci

Opinia z dnia: 27.01.12r

„Dzięki Ci Boże” to książeczka, dzięki której małe dziecko może nauczyć się, jak dziękować Bogu za wszystkie Jego dary i łaski. „Oto ja” to pełna radości modlitwa o tym, że Bóg nas kocha bez żadnego konkretnego powodu. Modlitwy małych rączek to seria książeczek wydanych przez wydawnictwo Św. Wojciecha. Seria przeznaczona jest dla dzieci w wieku od roku do 3 lat. Grube tekturowe strony chronią książeczki przed zbyt szybkim zniszczeniem. Największą jednak atrakcją tej serii są wyjmowane obrazki do zabawy. Dzięki nietypowym dodatkom do obrazków w postaci doklejonych kawałków materiału dzieci mogą poznać faktury niektórych przedmiotów i pogłaskać królika, tygryska i misia po futerku. Mogą nawet przejrzeć się w lusterku! Dzięki Ci Boże to książeczka dzięki której lekturze małe dziecko może nauczyć się jak dziękować Bogu za wszystkie Jego dary i łaski. „Oto ja” to pełna radości modlitwa o tym, że Bóg nas kocha bez żadnego konkretnego powodu, gdziekolwiek i kimkolwiek jesteśmy kocha nas tak samo. „Dobranoc” to natomiast modlitewne podziękowanie za to, co dobrego przydarzyło nam się w ciągu dnia – taka prosta modlitwa dostosowana do sposobu w jaki postrzega świat małe dziecko. Wreszcie czwarta w tej serii książeczka „Boże pobłogosław” przepełniona jest miłością do przyrody i otaczającego nas świata, prośba o błogosławieństwo dla wszystkich małych dzieci, które przychodzą na świat. To znakomita seria dla dzieci, którą polecamy szczególnie rodzicom, którzy dbają o wychowanie religijne dziecka, o ukształtowanie w nim pełnego zaufania do Bożej Opatrzności. Jesteśmy pod wrażeniem tych przepięknie wydanych i mądrych książeczek, które w naturalny sposób uczą dziecko modlić się i dziękować Bogu za wszelkie łaski i błogosławieństwa. Taka modlitwa przestaje być jedynie trudnym do spełnienia obowiązkiem narzuconym przez rodziców, ale staje się częścią życia dziecka, przyjmowanym w sposób spontaniczny i naturalny. Wreszcie, są one pomocą dla tych rodziców, którzy zastanawiają się jak uczyć modlitwy dzieci poniżej 3 roku życia. Są również potwierdzeniem, że tak małe dzieci również potrzebują modlitwy, rozmowy z Bogiem oraz wiary w Bożą Opatrzność. Polecamy!

Recenzja była przydatna

mama Ania, Czas dzieci

Opinia z dnia: 12.03.12r

Boże, pobłogosław to prosta modlitwa zawarta w małej książeczce dla dzieci. W czasie czytania, nazywamy zwierzęta, uczymy dzieci słów, opowiadamy o wartościach. Wydawca prosi, aby dzieci pamiętały, o delikatnym obchodzeniu się z maleństwami. Każde przedstawione zwierzę można wyjąć z książeczki i wykorzystać w innej zabawie. Dziecko może dotknąć i poczuć zwierzątka dzięki fakturze. Po raz kolejny Wydawnictwo Świętego Wojciecha, wspaniale sprawdza się jako wydawca literatury katolickiej dla dzieci. Moje szczere podziękowania. Niech temu podobnych pozycji pojawia się na naszym rynku więcej.

Recenzja była przydatna

Ksiazkozaur

Opinia z dnia: 07.05.12r

Kolejna propozycja dla najmłodszych, których chcemy od początku wprowadzać w świat wiary. Seria Modlitwy małych rączek to cztery książeczki z modlitwami na różne okazje, a raczej - na różne momenty bez okazji. Pokazują dziecku, że modlitwa to nie coś trudnego i uciążliwego, ale rzeczywiście rozmowa z Bogiem, radość z przeżywania każdego dnia, z tego, kim jestem i co widzę. Każdy moment jest dobry na modlitwę, a czasem wystarczy jedno zdanie. Na razie mamy Boże, pobłogosław i Oto ja, ale bardzo bym chciała zebrać z synkiem całą serię. Treść jest bardzo prosta. W pierwszej książeczce to: Boże, pobłogosław słoniątko... niedźwiadka... tygrysiątko... i wszystkie maluchy na całym świecie! W drugiej – Gdziekolwiek jestem – w ogrodzie, lesie, nad morzem – Bóg mnie kocha. Radość, prostota i naturalność. Do tego duże litery (dziecko szybko będzie mogło samo czytać), sztywne strony, urocze ilustracje i bardzo żywe kolory. I to, co dla maluchów najbardziej atrakcyjne: podobnie jak w książeczkach Dotknij i poczuj możemy pogłaskać sierść tygrysa, dotknąć miękkiego balona i przejrzeć się w lusterku. Ponadto każda książeczka zawiera cztery wyjmowane elementy, takie jednoelementowe puzzle. Synek bardzo lubi się nimi bawić. To chyba nasze ulubione w tej chwili książeczki. Urocze, wyjątkowo atrakcyjne dla malucha, a przede wszystkim – przedstawiające wiarę i modlitwę jako coś naturalnego i towarzyszącego nam na każdym kroku. Bardzo, bardzo polecam!

Recenzja była przydatna

Recenzje czytelników

CI, KTÓRZY WYBRALI TEN PRODUKT, KUPILI TAKŻE:

ks. Jan Twardowski

KSIĄŻKA

34,90 zł

29,70 zł

Philippe Rouillard

KSIĄŻKA

5,00 zł

3,00 zł

s. Urszula Kłusek SAC

KSIĄŻKA
5,00 zł

Lidia Lasota

KSIĄŻKA

5,00 zł

1,00 zł
KONTAKT Z NAMI

tel. 61 659 37 55 - Zamówienia - sklep internetowy

tel. 61 659 37 79 - Pakiety startowe

tel. 61 852 48 35 - Księgarnia Świętego Wojciecha
Plac Wolności 1

tel. 61 659 37 10 - Wydawnictwo

e-mail sklep@swietywojciech.pl

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. akceptuję