WYSYŁKA

dostawa

JUŻ OD

Modlitwy małych rączek - Dzięki ci Boże

Lois Rock

Liczba stron:
8
Wymiary:
170 x 170
Oprawa:
twarda
ISBN:
978-83-7516-369-8
Wydanie:
Pierwsze
Wydawnictwo:
Wydawnictwo Świętego Wojciecha
Rodzaj:
KSIĄŻKA
SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE

Seria książeczek dla najmłodszych dzieci. Dzięki nim maluchy uczą się pierwszych, najprostszych modlitw, odkrywają kształty i faktury. Twarde karty przystosowane są do możliwości ich małych rączek.

Książeczki przeznaczone są dla dzieci od dwunastego miesiąca życia.

Opis książki na: granice.pl

Nowe Towar niedostępny 9788375163698 5,00
CENA DETALICZNA19,90 zł
NASZA
CENA
5,00

DOSTĘPNOŚĆ:

Brak

Dostawa już od 9,99 zł
Obrazki srebrne i ikony Wszystkie
Recenzje czytelników
Średnia ocen: Brak ocen
5 gwiazdek
0
4 gwiazdki
0
3 gwiazdki
0
2 gwiazdki
0
1 gwiazdka
0

Dodaj swoją recenzję

Mam konto

Nie mam konta

 

Skorzystaj z konta

Zaloguj się

Recenzje kupujących

A. Banasiak, Republika dzieci

Opinia z dnia: 27.01.12r

„Dzięki Ci Boże” to książeczka, dzięki której małe dziecko może nauczyć się, jak dziękować Bogu za wszystkie Jego dary i łaski. „Oto ja” to pełna radości modlitwa o tym, że Bóg nas kocha bez żadnego konkretnego powodu. Modlitwy małych rączek to seria książeczek wydanych przez wydawnictwo Św. Wojciecha. Seria przeznaczona jest dla dzieci w wieku od roku do 3 lat. Grube tekturowe strony chronią książeczki przed zbyt szybkim zniszczeniem. Największą jednak atrakcją tej serii są wyjmowane obrazki do zabawy. Dzięki nietypowym dodatkom do obrazków w postaci doklejonych kawałków materiału dzieci mogą poznać faktury niektórych przedmiotów i pogłaskać królika, tygryska i misia po futerku. Mogą nawet przejrzeć się w lusterku! Dzięki Ci Boże to książeczka dzięki której lekturze małe dziecko może nauczyć się jak dziękować Bogu za wszystkie Jego dary i łaski. „Oto ja” to pełna radości modlitwa o tym, że Bóg nas kocha bez żadnego konkretnego powodu, gdziekolwiek i kimkolwiek jesteśmy kocha nas tak samo. „Dobranoc” to natomiast modlitewne podziękowanie za to, co dobrego przydarzyło nam się w ciągu dnia – taka prosta modlitwa dostosowana do sposobu w jaki postrzega świat małe dziecko. Wreszcie czwarta w tej serii książeczka „Boże pobłogosław” przepełniona jest miłością do przyrody i otaczającego nas świata, prośba o błogosławieństwo dla wszystkich małych dzieci, które przychodzą na świat. To znakomita seria dla dzieci, którą polecamy szczególnie rodzicom, którzy dbają o wychowanie religijne dziecka, o ukształtowanie w nim pełnego zaufania do Bożej Opatrzności. Jesteśmy pod wrażeniem tych przepięknie wydanych i mądrych książeczek, które w naturalny sposób uczą dziecko modlić się i dziękować Bogu za wszelkie łaski i błogosławieństwa. Taka modlitwa przestaje być jedynie trudnym do spełnienia obowiązkiem narzuconym przez rodziców, ale staje się częścią życia dziecka, przyjmowanym w sposób spontaniczny i naturalny. Wreszcie, są one pomocą dla tych rodziców, którzy zastanawiają się jak uczyć modlitwy dzieci poniżej 3 roku życia. Są również potwierdzeniem, że tak małe dzieci również potrzebują modlitwy, rozmowy z Bogiem oraz wiary w Bożą Opatrzność. Polecamy!

Recenzja była przydatna

Granice.pl

Opinia z dnia: 03.10.11r

Jedną z podstawowych form kultu religijnego jest modlitwa, polegająca na kierowaniu myśli, uczuć i słów w stronę Tego, z którym modlący się wiąże bezpośrednie nadzieje. Ponieważ nie da się prawdziwie żyć bez modlitwy, chrześcijanin prędzej czy później odczuje potrzebę modlitewnego zjednoczenia z Bogiem miłującym człowieka. Książeczka „Dzięki Ci, Boże” jest jedną z czterech w serii „Modlitwy małych rączek”. Lois Rock w sposób jasny, prosty i przejrzysty zwraca się do najmłodszych czytelników, kierując w ich stronę propozycję modlitwy płynącej z głębi dziecięcego serca. Wybierając z dostępnych rodzajów modlitwę dziękczynną, sformułował jej wezwania tak, by dla młodego czytelnika były całkowicie zrozumiałe. W czterech zaledwie zdaniach znalazły się elementy codziennego życia, które doskonale zna każde dziecko. Kolejno następującym po sobie porom roku zostały przyporządkowane charakterystyczne dla danego okresu zjawiska. Tak więc dziecko bardzo chętnie powróci pamięcią na łąkę pełną wiosennych, bardzo kolorowych i mocno pachnących kwiatów. Przypomni sobie beztroskie zabawy w gorących promieniach złocistego, letniego słońca. Usłyszy w wyobraźni szelest lecących z drzew kolorowych, jesiennych liści. Wreszcie uśmiechnie się na samą myśl o delikatnych płatkach białego i zimnego śniegu, które nie tylko pozostawiają mokre palmy na ciele oraz ubraniu, ale przede wszystkim są powodem ogromnej, nie kończącej się radości. Książeczka posiada wyjmowane kolorowe obrazki do zabawy, wykonane z grubego kartonu, posiadające wyczuwalne pod palcami wypukłe fragmenty. Każdy z nich dopasowany jest do omawianej pory roku (kolorowy, wiosenny kwiatek, połyskujące złotem słońce, jesienny liść z wyraźnie zarysowanymi zgrubieniami oraz uśmiechnięty bałwanek z czapeczką i postrzępionym szalikiem). Książeczka „Dzięki Ci, Boże” została opublikowana nakładem Wydawnictwa Święty Wojciech. Jest to kolejna już znakomita pozycja skierowana do czytelników najmłodszych. To właśnie ze względu na nich każdy element książeczki jest doskonale przystosowany do dziecięcego wieku. Zdania są krótkie, a ich treść - konkretna. Grube i laminowane kartki oraz taka sama okładka utrudniają zabrudzenie i zniszczenie. Proste, kolorowe i niezwykle sympatyczne rysunki autorstwa Kaya Widdowsona są duże i wyraźne, adekwatne do podanych treści. Wszystko to sprawia, że dziecko chętnie i często będzie sięgać po książeczkę, co winno być wykorzystane przez rodziców, wychowawców i katechetów, dbających o religijne wychowanie dzieci.

Recenzja była przydatna

mama Kasia, Czas dzieci

Opinia z dnia: 12.03.12r

Modlitwy małych rączek. O Bogu dla najmłodszych. Od najmłodszych lat powinno się opowiadać dzieciom o Bogu, jeśli chcemy je wychować w wierze. Jednak małe dziecko trudno od razu nauczyć modlitw na pamięć, dlatego też należy pomóc mu przyswoić sobie te zagadnienia poprzez proste, krótkie teksty - dosłownie jedno lub dwa zdania. Barwne ilustracje oraz wyjmowane obrazki przyciągają uwagę i przemawiają do dziecka, gdyż pomagają zapamiętać treść - nawet bardzo ruchliwe dziecko będzie w stanie wysłuchać tekstu. Książeczka wykonana jest z grubego kartonowego papieru, przez co nadaje się dla małych dzieci. Ruchome elementy wypełnione są miłym w dotyku materiałem, więc dziecko może odbierać książkę także za pomocą zmysłu dotyku.

Recenzja była przydatna

Recenzje czytelników

CI, KTÓRZY WYBRALI TEN PRODUKT, KUPILI TAKŻE:

Aleksandra Bałoniak

KSIĄŻKA
5,00 zł

Lidia Lasota

KSIĄŻKA

5,00 zł

1,00 zł

Philippe Rouillard

KSIĄŻKA

5,00 zł

3,00 zł

s. Urszula Kłusek SAC

KSIĄŻKA
5,00 zł
KONTAKT Z NAMI

tel. 61 659 37 55 - Zamówienia - sklep internetowy

tel. 61 659 37 79 - Pakiety startowe

tel. 61 852 48 35 - Księgarnia Świętego Wojciecha
Plac Wolności 1

tel. 61 659 37 10 - Wydawnictwo

e-mail sklep@swietywojciech.pl

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. akceptuję