WYSYŁKA

dostawa

JUŻ OD

Biblia dla dzieci na każdy dzień

o. Wacław Oszajca SJ

Liczba stron:
276
Wymiary:
200 x 260 mm
Oprawa:
twarda
ISBN:
978-83-7516-124-3
Wydanie:
Pierwsze
Wydawnictwo:
Wydawnictwo Świętego Wojciecha
Rodzaj:
KSIĄŻKA
SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE

Dawno, dawno temu nie było nikogo i niczego, ale był Bóg. Był od zawsze, od dawien dawna. Zawsze też Bóg nosił nas i wszystko, co istnieje, w swojej pamięci, w swoim sercu".W tak piękny i zajmujący sposób ojciec Wacław Oszajca - wybitny poeta i publicysta, teolog, wykładowca, znany także z licznych programów radiowych i telewizyjnych - prowadzi młodych czytelników poprzez najważniejsze wydarzenia Nowego oraz Starego Testamentu. Biblia zaznajamia wspaniale dzieci z Pismem Świętym, uczy życia według Dobrej Nowiny, pokazuje, co to znaczy - być chrześcijaninem. To również idealny prezent dla dzieci przystępujących do Pierwszej Komunii Świętej.

Opis książki na: lubimyczytac.pl

Nowe Towar niedostępny 9788375161243 33,90
CENA DETALICZNA39,90 zł
NASZA
CENA
33,90

DOSTĘPNOŚĆ:

Brak

Dostawa już od 9,99 zł
Obrazki srebrne i ikony Wszystkie
Recenzje czytelników
Średnia ocen: Brak ocen
5 gwiazdek
0
4 gwiazdki
0
3 gwiazdki
0
2 gwiazdki
0
1 gwiazdka
0

Dodaj swoją recenzję

Mam konto

Nie mam konta

 

Skorzystaj z konta

Zaloguj się

Recenzje kupujących

Emilia Turek, testowanieartdzieciece.blogspot.org

Opinia z dnia: 13.02.14r

Biblia dla dzieci na każdy dzień to pasjonująca lektura autorstwa Wacława Oszajca SJ, przybliżająca maluchom tajemnicę Pisma Świętego w sposób adekwatny do ich wieku i potrzeb. Książka została podzielona w bardzo zmyślny sposób. Jej pierwsza część a zarazem pierwsza połowa to Nowy Testament, część druga to oczywiście Stary Testament. Obie te części są podzielone dalej na kolejne miesiące, i tak od stycznia do czerwca dzieci czytają o dziejach z Nowego Testamentu a od lipca wkraczają w świat Starego Testamentu. Każdy miesiąc podzielony następnie jest kolejno na dni w zależności od miesiąca. Jeden dzień to jedna historia, tak wiec dzieci mają zagwarantowaną lekturę do poduszki na cały rok. Zdradzę w tym miejscu tytuły poszczególnych miesięcy, i tak rozpoczynając od stycznia dzieci zgłębią Dzieciństwo Jezusa, a dalej Jezus i Dwunastu, Chleb dający życie, Pan zmartwychwstał, Dzieje Piotra, Dzieje Pawła, Bóg jest Ojcem wszystkiego, Bóg ratuje rodzinę Izraela, Moc od Boga, Dzieje Absaloma, Dzieje Jonasza, Dzieje Estera. Całość prezentuje się bardzo klarownie, wszystko jest uporządkowane i po prostu piękne. Kolorowe i ciepłe ilustracje niewątpliwie uprzyjemniają czytanie dzieciom i zachęcają do sięgnięcia po lekturę. A czytać Biblię na pewno warto już od najmłodszych lat. Jest w niej wiele pouczających i wartościowych informacji, napisanych w języku dzieci, dzięki czemu książka naprawdę nie wymaga interpretowania przez rodziców. Moje dzieci z uwagą słuchają gdy im czytam gdyż książka podzielona jest, bardzo rozsądnie zresztą, na niezbyt długie historyjki. Fragmenty te są ciekawe, krótkie i zajmujące wiec dlatego dzieci nie nudzi ich słuchanie, a po przeczytaniu chętnie rozmawiają i analizują co zrozumiały. Zyskują więc przy tym wiedzę, która przyda się choćby podczas przygotowań do I Komunii Świętej jak również w życiu codziennym, np. podczas zabawy z rówieśnikami. Polecam tę Biblię wszystkim dzieciom, a rodziców zachęcam do oswajania z nią dzieci na długo przed przygotowaniami do I Komunii. Na pewno warto a prezentowany egzemplarz ze względu na bardzo piękne wydanie jest godny uwagi i polecenia. Przygoda z Biblią w naszym domu trwa nadal i myślę, że będzie to jedna z ulubionych lektur moich maluchów. I oczywiście bardzo się z tego cieszę.

Recenzja była przydatna

Recenzje czytelników

CI, KTÓRZY WYBRALI TEN PRODUKT, KUPILI TAKŻE:

ks. Jan Twardowski

KSIĄŻKA

11,90 zł

5,00 zł

KSIĄŻKA

15,00 zł

12,00 zł

ks. Jan Twardowski

KSIĄŻKA

34,90 zł

29,70 zł

KSIĄŻKA

15,00 zł

12,90 zł
KONTAKT Z NAMI

tel. 61 659 37 55 - Zamówienia - sklep internetowy

tel. 61 659 37 79 - Pakiety startowe

tel. 61 852 48 35 - Księgarnia Świętego Wojciecha
Plac Wolności 1

tel. 61 659 37 10 - Wydawnictwo

e-mail sklep@swietywojciech.pl

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. akceptuję