WYSYŁKA

dostawa

JUŻ OD

(Nie)śmiertelni, Bardzo krótkie rozmowy o bardzo ważnych sprawach cz. VI, płyta dvd + materiał pomoc

Filmy: o. L. Bielecki i o. F. Chodkowski, Tekst: Łukasz Łukasiak

Liczba stron:
36
Wymiary:
143 x 190mm
Oprawa:
twarda
ISBN:
978-83-7516-873-0
Rok wydania:
2015
Wydanie:
Pierwsze
Wydawnictwo:
Wydawnictwo Świętego Wojciecha
Rodzaj:
KSIĄŻKA
SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE

Krótko i na temat. Trochę żartem, a trochę na poważnie. Tak o wierze i moralności rozmawiają dwaj franciszkanie, ojciec Leonard Bielecki i ojciec Krzysztof Chodkowski, znani z popularnej wśród młodzieży, internetowej serii filmów Bez Sloganu. Mówią szczerze, wnikliwie, zrozumiałym językiem. A tematy rozmów podsuwają im młodzi ludzie.

Pakiet książka + DVD zawiera filmy oraz dodatkowe materiały do każdego z nich (wyimki z Biblii, katechizmu, wyjaśnienia niektórych pojęć, anegdoty, apoftegmaty), które uzupełniają wypowiedź ojców Franciszka i Leonarda i będą przydatne podczas rozmowy z uczniami, inspirowanej treścią filmu.

Tytuły poszczególnych filmów:
1. Pragnienie śmierci
2. Wybrakowane ciało w niebie
3. Modlitwa o śmierć
4. Czy lęk przed śmiercią jest czymś złym?
5. Zmartwychwstanie ciała6. Jak odpokutować grzeszne życie?

Nowe Towar dostępny 9788375168730 10,00
CENA DETALICZNA20,00 zł
NASZA
CENA
10,00

DOSTĘPNOŚĆ:

Wysoka

Wysyłka w 1 dzień

Dostawa już od 9,99 zł
Obrazki srebrne i ikony Wszystkie

RECENZJE W MEDIACH

DobreRecenzje.pl

Rzeczywiście tak jak w tytule jest powiedziane, są to bardzo króciutkie rozmowy. Często zastanawialiście się jak będzie wyglądać nasze życie po śmierci? Jak będziemy my wyglądać? Czy śmierć boli? Jeżeli czasem dręczą Was te pytania, to zachęcam do zapoznania się z książką. Samej książki jest tylko 33 strony. Znajdziemy tutaj krótkie opowiadania, rozmowy takie jak np. z Krzysztofem Ziemcem. Wszystko dotyczy sześciu tematów: pragnienie śmierci, wybrakowane ciało w niebie, modlitwa o śmierć, czy lęk przed śmiercią jest czymś złym?, zmartwychwstanie ciała i jak odpokutować grzeszne życie. W książeczce znajdziemy poglądy na dany temat wg. Biblii i wg. Katechizmu Kościoła Katolickiego. To oczywiście nie jest wszystko. Z tyłu na samym końcu książki znajduje się płyta. Aby nie zdradzić Wam za dużo szczegółów co na niej jest powiem tylko tyle, że na każdy temat nagrany jest jeden krótki filmik (ok.6-8 minut). Chcecie dowiedzieć się co i kto jest na filmikach? Tego musicie doświadczyć sami. Zdradzę tylko, że będziecie zaskoczeni. Twarda oprawa dodaje książeczce szyku i trwałości. Zdecydowanie może się podobać. Moim zdaniem czasem warto przystanąć i zastanowić się nad niektórymi rzeczami. Wiem, że w dzisiejszym zabieganym świecie nie ma czasu na rozmyślania o śmierci. A może właśnie warto byłoby się nad tym zastanowić? Przecież na pewno niejednego z Was dręczą pytania jak będę wyglądał/wyglądała po śmierci. Czy spotkam tam najbliższych i jak będę się czuć. Chociaż przeczytanie tej krótkiej książki i oglądnięcie sześciu filmików zajmie Wam może około paru godzin, to myślę że znajdziecie odpowiedzi na te wszystkie pytania.

WIĘCEJ
Recenzje czytelników
Średnia ocen: Brak ocen
5 gwiazdek
4 gwiazdki
3 gwiazdki
2 gwiazdki
1 gwiazdka

Dodaj swoją recenzję

Mam konto

Nie mam konta

 

Skorzystaj z konta

Zaloguj się
Recenzje czytelników

CI, KTÓRZY WYBRALI TEN PRODUKT, KUPILI TAKŻE:

KSIĄŻKA

15,00 zł

12,90 zł

KSIĄŻKA

14,90 zł

12,90 zł

KSIĄŻKA

15,00 zł

12,00 zł
KONTAKT Z NAMI

tel. 61 659 37 55 - Zamówienia - sklep internetowy

tel. 61 659 37 79 - Pakiety startowe

tel. 61 852 48 35 - Księgarnia Świętego Wojciecha
Plac Wolności 1

tel. 61 659 37 10 - Wydawnictwo

e-mail sklep@swietywojciech.pl

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. akceptuję