T: 61 659 37 55

E: sklep@swietywojciech.pl

WYSYŁKA

dostawa

JUŻ OD

„Chłopak z sąsiedztwa" — ebook na lato

16 września 2019

Ebook to zapisana w formie elektronicznej książka, którą czytać można zarówno na smartfonie, jak i tablecie, laptopie, komputerze stacjonarnym czy specjalnym urządzeniu. Bogaty wybór tego typu pozycji znaleźć można w asortymencie naszej księgarni internetowej Święty Wojciech. Jedną z nich jest książka „Chłopak z sąsiedztwa.” O czym opowiada? Jakie inne, godne polecenia, ebooki dostępne są w naszej ofercie?

„Chłopak z sąsiedztwa” — co to za książka?

 

Chłopak z sąsiedztwa” online autorstwa Susan May Warren to opowieść o Issy Presley, która boryka się z atakami paniki. Kobieta prowadzi w swoim domu audycję radiową „Moje Niemądre Serce”, w której opowiada o relacjach damsko — męskich i poszukiwaniu idealnej miłośnicy. Sama jednak nie planuje w najbliższym czasie z nikim się wiązać. Wszystko zmienia się jednak o 180 stopni, gdy do domu obok wprowadza się mężczyzna. Dziwnym zbiegiem okoliczności, w tym samym czasie poznaje na antenie tajemniczego słuchacza, który intryguje ją już od pierwszej rozmowy.

 

Godne polecenia ebooki na lato

 

W naszej księgarni internetowej zakupić można również inne, nie mniej ciekawe ebooki, które doskonale sprawdzą się podczas wakacyjnego relaksu. Przykładem jest „Królowa Saby" bestsellerowej autorki „New York Timesa” — Toscy Lee. Książka ta opowiada historię Biklis, która aby zapewnić dalszy dobrobyt swojemu ludowi wybiera się w wielomiesięczną podróż do nieznanego kraju Izraelitów, by stawić czoła jego władcy — Salomonowi.

 

Doskonałym ebookiem na wakacje jest także „Wybór Sary" Rebeccy St. James i  Nancy Rue. Główną bohaterką książki jest Sara, która w najbliższym czasie ma dostać wymarzony awans. Na drodze do jej zawodowego sukcesu staje ciąża. Mimo że kobieta kocha swojego chłopaka, nie ma pewności, czy będzie on dobrym ojcem dla ich dziecka. Co więcej, stanowisko, na które aplikuje Sara zwolniło się jedynie dlatego, że pracująca na nim kobieta odchodzi na urlop macierzyński. Wtedy właśnie kobieta otrzymuje bożonarodzeniową kartkę od tajemniczej kobiety. Patrząc na nią, w jej głowie pojawiają się 3 wizje przyszłości. Czy powinna ona im zaufać? Czy są to prawdziwe wizje od Boga, o którym kobieta myślała, że się od niej odwrócił?

 

Na urlop warto zabrać ze sobą także ebook „Postaw na mnie" Susan May Warren. To historia młodej prawniczki — Ivy Madison, która rozpoczyna pracę asystentki prokuratora hrabstwa Deep Haven. Już pierwszego dnia pracy jej przełożony przestrzega ją, że sprawiedliwość w tym małym miasteczku ma różne oblicza i łatwo tu o konflikt interesów. „Postaw na mnie” jest niezwykle wciągającą opowieścią o młodych ludziach, których ścieżki życiowe się splątały.

 

Aby otworzyć zakupione w naszej księgarni internetowej ebooki, ściągnąć należy specjalny program lub aplikację. Podczas transakcji plik zostaje zabezpieczony indywidualnym znakiem wodnym i wysłany na podany w trakcie składania zamówienia adres e — mail.

  • Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. akceptuję