WYSYŁKA

dostawa

JUŻ OD

Pamiątka Chrztu Świętego z ks. Janem Twardowskim

10 września 2020

Chrzest Święty to wyjątkowe wydarzenie w życiu każdej rodziny — zarówno dziecka, które przyjmuje ten sakrament, jak i jego najbliższych. Aby upamiętnić tę uroczystość, przyjęło się, że osoby zaproszone na chrzest wręczają maluchowi i jego rodzicom okolicznościowe pamiątki Chrztu Świętego.

 
Pamiątki Chrztu świętego dla dziewczynki i chłopca pełnią funkcję symboliczną. Mają one za zadanie przez całe życie przypominać dziecku o dniu, w którym przyjęło ono sakrament i stało się członkiem wspólnoty Kościoła. Jako, że Chrzest Święty pamiątka otaczana jest niezwykłym sentymentem, by nadać takiemu podarunkowi wyjątkowego charakteru, warto zadbać o jego personalizację. Doskonale do tego celu sprawdzi się zarówno osobista dedykacja, jak i grawer.
 
Co może być pamiątką chrztu świętego? Największą popularnością cieszą się okolicznościowe książeczki zawierające różnego rodzaju modlitwy. Bogaty ich wybór znaleźć można w naszej katolickiej księgarni internetowej Święty Wojciech. Oto kilka najciekawszych propozycji.
 
Pamiątka Chrztu Świętego z ks. Janem Twardowskim to wyjątkowe wydawnictwo opracowane przez Grażynę Piskorz. Zawiera ona szereg cytatów z utworów oraz wypowiedzi ks. Jana Twardowskiego. W pamiątce Chrztu Świętego znaleźć można także cytaty biblijne korespondujące z tym sakramentem oraz strony, na których umieścić można datę i miejsce jego przyjęcia.
 
W roli pamiątki do chrztu znakomicie sprawdzi się także „Pismo Święte Stary i Nowy Testament” . To jednotomowa edycja Pisma Świętego, tak zwana Biblia Poznańska, która przyjęta została z powszechnym uznaniem dla pracy autorów przekładu, wstępów i komentarzy. Książeczka — pamiątka Chrztu Świętego napisana jest przystępnym językiem, dzięki czemu towarzyszyć może dziecku od najmłodszych lat jego życia. Biblia dostępna jest w formacie B5, w okolicznościowej, eleganckiej, biało — złotej obwolucie.
 
Niezwykle estetycznie prezentuje się także pamiątka Chrztu Świętego w formie zestawu, w skład którego wchodzi efektowny, kolorowy krzyżyk do zawieszenia na ścianę oraz niewielki modlitewnik. Całość znajduje się w ozdobnym pudełku.
 
Dziecku wręczyć można również pamiątkę Chrztu Świętego utrzymaną w odcieniach błękitu oraz bieli. Doskonale sprawdzi się ona w roli pamiątki Chrztu Świętego dla chłopca.
 
To jednak nie wszystkie pomysły na pamiątkę Chrztu Świętego. W roli upominku z tej okazji świetnie sprawdzi się także specjalna Biblia dla dzieci. Tym, co wyróżnia tego typu wydawnictwa jest to, że prezentują one treści zawarte w Starym i Nowym Testamencie w taki sposób, by były one w pełni zrozumiałe dla dziecka. Biblia dla dzieci na chrzest zawiera także ciekawą, przykuwającą wzrok szatę graficzną oraz piękne, kolorowe ilustracje, które zachęcają do lektury. Niekiedy znaleźć można tutaj także rozmaite łamigłówki, kolorowanki, krzyżówki czy naklejki skutecznie zwiększające atrakcyjność takiej pamiątki do chrztu.
 
KONTAKT Z NAMI

tel. 61 659 37 55 - Zamówienia - sklep internetowy

tel. 61 659 37 79 - Pakiety startowe

tel. 61 852 48 35 - Księgarnia Świętego Wojciecha
Plac Wolności 1

tel. 61 659 37 10 - Wydawnictwo

e-mail sklep@swietywojciech.pl

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. akceptuję