Adwent - Wierzę w Kościół Chrystusowy - zestaw dla 10 dzieci

Ocena:
0% of 100
Więcej informacji
Rok wydania2022
WydawcaWydawnictwo Świętego Wojciecha

Obecna cena jest najniższą z ostatnich 30 dni

Nasza cena
70,00 zł
  • Bezpieczne płatności
  • 14 dni na zwrot
  • Dostawa już od 9.99 PLN

Zgodnie z hasłem nowego roku duszpasterskiego, najbliższy Adwent będziemy przeżywać pod hasłem WIERZĘ W KOŚCIÓŁ CHRYSTUSOWY. Na tegoroczne Msze Święte roratne przygotowaliśmy materiały duszpasterskie, pomagające dzieciom i młodzieży jeszcze głębiej poznać i pokochać Kościół, którego są najpiękniejszą częścią.

Projekt przygotowany jest przy współudziale Caritas Polska i w jego centrum staje wigilijna świeca Caritas, przypominającą nam o potrzebujących naszej pomocy  braciach i siostrach. Świeca otoczona jest grafiką obrazującą Bazylikę Świętego Piotra w Rzymie, miejscem, które jednoczy nas z pierwszym papieżem i wszystkimi kolejnymi, w którym bije serce chrześcijaństwa.

Makieta udekorowana zostanie adwentowo-świątecznymi akcentami, tak by ustawiona w centralnym miejscu wigilijnego stołu przypominała nam, że miłość i miłosierdzie świadczone innym ze względu na Jezusa Chrystusa to istota i fundament Kościoła.

Na makiecie bazyliki Świętego Piotra zaznaczone jest miejsce na wklejenie zdjęcia kościoła parafialnego, do którego dziecko przynależy i do którego uczęszcza wraz ze swoimi rodzicami.  Jest także zamieszczony kod QR do filmiku przenoszącego nas bazyliki w Rzymie.

Materiały dla dzieci:

* wycięta makieta bazyliki do samodzielnego złożenia i do wklejania zdjęcia swojego kościoła parafialnego
* 20 elementów do wieńca, przeznaczonych na każdy powszedni dzień Adwentu, które zawierają:

· fragment słowa Bożego zaczerpniętego z czytań mszalnych danego dnia

· adwentowe zadanie dnia pomagające dziecku poznać i pokochać Kościół (na niektórych elementach zamieszczone są kody QR przenoszące nas do wskazanych miejsc w bazylice Świętego Piotra w Rzymie).

 Materiały dla księży:

* 20 homilii na każdy dzień
* baner
* plakat do parafii

Dodaj opinię

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodać opinie.

Jak oceniasz ten produkt?
COPYRIGHT © 2022 ŚWIĘTY WOJCIECH DOM MEDIALNY SP. Z O. O.. Realizacja sklepu