WYSYŁKA

dostawa

JUŻ OD

Apostołowie Miłosierdzia

Eliza Piotrowska

Liczba stron:
144
Wymiary:
195x195 mm
Oprawa:
twarda
ISBN:
978-83-7516-926-3
Ilustrator:
Eliza Piotrowska
Rok wydania:
2015
Seria:
Święci uśmiechnięci
Wydanie:
Pierwsze
Wydawnictwo:
Wydawnictwo Święty Wojciech
Rodzaj:
KSIĄŻKA
SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE

Jezus często mówił, że Pan Bóg jest miłosierny. Zachęcał, byśmy i my byli miłosierni jedni dla drugich. Troje polskich świętych pamiętało o tym w sposób szczególny. Przypominali oni wszystkim, że Bóg jest dobry. Poznaj dzieje św. Faustyny Kowalskiej, św. brata Alberta Chmielowskiego i św. Jana Pawła II. Dowiedz się, jakimi byli dziećmi i kim stali się w dorosłym życiu. Trzy opowieści z serii „Święci Uśmiechnięci”, zebrane w jednym tomie, to pożyteczna i przyjemna lektura dla dzieci i rodziców.

Nowe Towar dostępny 9788375169263 25,40
CENA DETALICZNA29,90 zł
NASZA
CENA
25,40

DOSTĘPNOŚĆ:

Wysoka

Wysyłka w 1 dzień

Dostawa już od 9,99 zł
Obrazki srebrne i ikony Wszystkie

O autorze

Wszyscy autorzy
Eliza Piotrowska

Eliza Piotrowska

Autorka i ilustratorka książek dla dzieci, laureatka licznych nagród literackich, historyk i krytyk sztuki, tłumacz z języka włoskiego, współpracuje z wieloma pismami dla dzieci. Mieszka w Brazylii. Uważa, że największą ozdobą człowieka jest uśmiech.

WIĘCEJ O AUTORZE

RECENZJE W MEDIACH

RadioPlus.pl

Natan.pl

W książeczce ,,Apostołowie miłosierdzia” Pani Piotrowska w zabawny, zrozumiały dla dziecka sposób przybliża życie św. Alberta Chmielowskiego, św. Faustyny Kowalskiej i św. Jana Pawła II. Życie świętych opisuje od narodzin po śmierć. Autorka w sposób zabawny pokazuje świętych w czasie dzieciństwa oraz w dorosłym życiu. Proste wręcz częstochowskie rymy ułatwiają zapamiętanie treści. Dzięki lekturze ,,Apostołów miłosierdzia” mali czytelnicy poznają życiorys świętych, środowisko, w którym żyli oraz co było dla nich najważniejsze i jakich dokonywali wyborów. Historia Pani Piotrowskiej pokazuje nam, że święci to wrażliwi ludzie bezgranicznie kochający Boga, poświęcający czas na modlitwę oraz pracę na rzecz Kościoła. Dzięki autorce dzieci poznają życie świętych oraz uczą się miłości i zaufania do Boga drugiego człowieka. Kto potrafi cieszyć się każdym dniem oraz przeżywać go uśmiechem na twarzy może być pewien, że po śmierci spotka Boga w niebie. Na ostatniej stronie są trzy krzyżówki, które po przeczytaniu książki każde dziecko bez trudu uzupełni oraz sprawdzi, ile zapamiętało z poznanych historii. Ta radosna i pełna humoru historia o apostołach miłosierdzia przeznaczona jest dla dzieci w wieku od 4 lat do 10 lat. Ta książeczka nie tylko bawi ale i uczy. Doskonała pomoc katechetyczna dotycząca tematyki Świętych oraz zbliżającego się Roku Miłosierdzia.

WIĘCEJ
Recenzje czytelników
Średnia ocen: Brak ocen
5 gwiazdek
4 gwiazdki
3 gwiazdki
2 gwiazdki
1 gwiazdka

Dodaj swoją recenzję

Mam konto

Nie mam konta

 

Skorzystaj z konta

Zaloguj się
Recenzje czytelników

CI, KTÓRZY WYBRALI TEN PRODUKT, KUPILI TAKŻE:

KSIĄŻKA
14,90 zł

ks. Jan Twardowski

KSIĄŻKA

34,90 zł

29,70 zł

s. Urszula Kłusek SAC

KSIĄŻKA
5,00 zł

s. Urszula Kłusek SAC

KSIĄŻKA

19,90 zł

1,00 zł
KONTAKT Z NAMI

tel. 61 659 37 55 - Zamówienia - sklep internetowy

tel. 61 659 37 79 - Pakiety startowe

tel. 61 852 48 35 - Księgarnia Świętego Wojciecha
Plac Wolności 1

tel. 61 659 37 10 - Wydawnictwo

e-mail sklep@swietywojciech.pl

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. akceptuję