WYSYŁKA

dostawa

JUŻ OD

Moja pierwsza Komunia

Berta Garcia Sabates

Liczba stron:
36
Wymiary:
240 x 240 mm
Oprawa:
twarda
ISBN:
978-83-7516-242-4
Tłumacz:
Jakub Urbaniak
Wydanie:
Pierwsze
Wydawnictwo:
Wydawnictwo Święty Wojciech
Rodzaj:
KSIĄŻKA
SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE

Pierwsza Komunia Święta to wydarzenie starannie przygotowane i wyczekiwane przez dzieci. Przyjęcie sakramentu Eucharystii to ich pierwszy osobisty krok na drodze wiary. Ten album ma upamiętniać ów niezwykły dzień. Dziecko znajdzie w nim między innymi najważniejsze modlitwy chrześcijańskie oraz propozycje zajęć, które pomogą mu głębiej przeżyć to wielkie Święto.
Opis książki na: testowanieartdzieciece.blogspot.com

Nowe Towar niedostępny 9788375162424 1,00
NASZA
CENA
1,00

DOSTĘPNOŚĆ:

Brak

Dostawa już od 9,99 zł
Obrazki srebrne i ikony Wszystkie
Recenzje czytelników
Średnia ocen: Brak ocen
5 gwiazdek
0
4 gwiazdki
0
3 gwiazdki
0
2 gwiazdki
0
1 gwiazdka
0

Dodaj swoją recenzję

Mam konto

Nie mam konta

 

Skorzystaj z konta

Zaloguj się

Recenzje kupujących

Bookznami.pl

Opinia z dnia: 31.05.11r

Zastanawiasz się, co dać dziecku z okazji Pierw­szej Komunii Świętej? Nie musi to być drogi prezent, który po jakimś czasie i tak zakurzy się w pokoju dorastającego już nastolatka. Może lepiej podarować coś, co przy­gotuje pociechę na tę nie­codzienną okazję? Przed­miot, który ułatwi jej postawienie pierw­szych samodziel­nych kroków na Chrystusowej drodze? Książeczka Moja Pierw­sza Komunia stanowi alter­natywę dla wszel­kich eks­kluzyw­nych dóbr material­nych, którymi zasypywane są dzieci przy­stępujące do sakramentu, a które odrywają ich myśli od istoty wydarzenia. Otrzymanie przez naj­młod­szych tej publikacji sprawi, że będzie im łatwiej skupić się na celu uroczysto­ści – czyli spo­tkaniu z Bogiem. Kolejne strony opowiadają o naj­waż­niej­szych chwilach w czasie mszy, które będą nie­długo prze­żywali, dlatego poczują się pew­nie, gdy przyj­dzie wyczekiwany wielki dzień. Często podobne sytuacje wywołują u ośmiolat­ków duży stres, jed­nak lek­tura tej pozycji powinna go znacz­nie zmniej­szyć. Dodat­kowo proponowane przez autorkę działania (własnoręczne wykonanie zaproszeń oraz pamiąt­kowej ramki) sprawią, że każdy młody chrze­ścijanin poczuje satys­fak­cję z wykonanej pracy i włączenia się w przygotowania. Pamiętajmy, że przyjęcie sakramentu nie powinno kojarzyć się wyłącz­nie z sym­bolicz­nym „nowym kom­puterem”, lecz przede wszyst­kim z waż­nym wydarzeniem duchowym, które pozostaje w pamięci na zawsze. (Anna Figiel­ska)

Recenzja była przydatna

Emilia Turek, testowanieartdzieciece.blogspot.org

Opinia z dnia: 26.02.14r

to publikacja skierowana przede wszystkim do dzieci przygotowujących się na przyjęcie Pierwszej Komunii Świętej. Jak wiadomo jest to wydarzenie bardzo ważne a zarazem bardzo ekscytujące dla dzieci. Czekają na nie przecież tak długo. Równie długo się do niego przygotowują. Prezentowana książka może pomóc maluchom w tych właśnie przygotowaniach, ale będzie też miłą pamiątką tych szczególnych wydarzeń. Dzieci przeczytają w niej swoistą relację z przebiegu tego wyjątkowego dnia przystąpienia do Sakramentu Eucharystii. Co ciekawe na końcu znajduje się kilka najważniejszych modlitw oraz pomysłów na przygotowanie zaproszeń, które maluchy będą mogły po wykonaniu rozdać rodzinie, oraz pamiątkowej ramki na zdjęcie. Tekst jest dla dzieci bardzo zrozumiały. Przyjemnie prezentuje się też kolorowa i nieskomplikowana szata graficzna. Bardzo spodobała się moim dzieciom, które Pierwszą Komunię mają jeszcze przed sobą. Może właśnie dlatego ochoczo wsłuchiwały się gdy im czytałam. Starałam się wyjaśnić im wówczas, korzystając z okazji, istotę tego sakramentu, tak by na przyszłość Pierwszej Komunii nie utożsamiali jedynie z organizacją przyjęcia i przyjmowaniem prezentów. Bo to nie o to chodzi. Spodobała mi się więc bardzo idea powstania prezentowanej książeczki, która może być również wspaniałą pomocą dla rodziców w przekazaniu dzieciom wyjątkowości tego wydarzenia. Lektura może nie jest zbyt obszerna ale z pewnością zaciekawi dzieci przed komunijne i oswoi je z atmosferą tego szczególnego w ich życiu dnia. Będzie też miłą pamiątką na przyszłość więc rewelacyjnie sprawdzi się też w roli prezentu komunijnego. Polecam ;)

Recenzja była przydatna

Recenzje czytelników

CI, KTÓRZY WYBRALI TEN PRODUKT, KUPILI TAKŻE:

Joanna Krzyżanek

KSIĄŻKA

25,00 zł

5,00 zł
Boże dary
Boże dary

-80%

Eliza Piotrowska

KSIĄŻKA

5,00 zł

1,00 zł

ks. Jan Twardowski

KSIĄŻKA

11,90 zł

5,00 zł

Lidia Lasota

KSIĄŻKA
5,00 zł
KONTAKT Z NAMI

tel. 61 659 37 55 - Zamówienia - sklep internetowy

tel. 61 659 37 79 - Pakiety startowe

tel. 61 852 48 35 - Księgarnia Świętego Wojciecha
Plac Wolności 1

tel. 61 659 37 10 - Wydawnictwo

e-mail sklep@swietywojciech.pl

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. akceptuję