Wyprawy z Owieczką Magdą

Ocena:
0% of 100
Więcej informacji
Ilość stron24
Rok wydania2024
ISBN978-83-8065-629-1
WydawcaWydawnictwo Świętego Wojciecha

Obecna cena jest najniższą z ostatnich 30 dni

Nasza cena
Cena promocyjna 8,90 zł Regular Price 9,90 zł
  • Bezpieczne płatności
  • 14 dni na zwrot
  • Dostawa już od 9.99 PLN

Co zabrać do plecaka na wakacje? Jak nie zanudzić się na śmierć w czasie podróży?

Polecamy książkę - kolorowankę „Wyprawy z Owieczką Magdą”.

To lektura dla tych, którzy lubią przygody, a także lubią czytać, ilustrować i nalepiać – bo również takie niespodzianki ukrywają się w tej książce.

 

Zabawne rozmowy kilku dzieciaków, które obiecują sobie możliwie najlepiej wykorzystać każdy dzień tych wakacji. Owieczka Magda przysłuchuje się im, czasem doradzając, jak spędzić ten czas bezpiecznie i radośnie. Czy całkiem nowe buty na wycieczkę w góry to dobry pomysł? Ile właściwie trzeba zabrać sukienek? Jakie małe, ale groźne potwory czają się w leśnych zaroślach? Jak sobie radzić, gdy żar się leje z nieba podczas dalekich podróży? I czy można przeżyć świetne przygody na… działce?

 

Publikacja ta powstała z myślą o dzieciach w różnym wieku - zarówno o tych, które umieją czytać, jak i tych, które wolą kolorowanie lub nalepianie naklejek. To doskonała pomoc na wakacyjne popołudnia lub wyjazdy dla całej rodziny. Ulubiona bohaterka dzieci, znana z miesięcznika „Mały Przewodnik Katolicki”, Owieczka Magda, pomaga im właściwie nie tylko przygotować się na wyjazdy, ale też mądrze i bezpiecznie je przeżyć.

Dodaj opinię

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodać opinie.

Jak oceniasz ten produkt?
COPYRIGHT © 2022 ŚWIĘTY WOJCIECH DOM MEDIALNY SP. Z O. O.. Realizacja sklepu