Czarci Pazur z konopiami SwissMedicus 250 ml

Ocena:
0% of 100
Więcej informacji

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 36,90 zł

Nasza cena
39,90 zł
  • Bezpieczne płatności
  • 14 dni na zwrot
  • Dostawa już od 9.99 PLN

SwissMedicus® Czarci Pazur z konopiami to wyjątkowy balsam ziołowy, wyprodukowany z korzenia czarciego pazura i ekstraktów roślinnych z dodatkiem konopi oraz rutyny (ważnego przeciwutleniacza).
Balsam został wyprodukowany w oparciu o tradycyjną recepturę. Zrównoważony stosunek składników zawartych w produkcie gwarantuje jego szerokie i silne działanie.
Czarci pazur (Harpagophytum procumbens) zawiera substancje znane z właściwości przeciwzapalnych, tradycyjnie stosowanych w dolegliwościach reumatycznych i bólach mięśni.

SwissMedicus® Czarci Pazur z konopiami zawiera ekstrakt z konopi dla lepszego i zrównoważonego działania na układ mięśniowo-szkieletowy. Zawiera również ekstrakty roślinne (kasztanowiec, żywokost, arnika i inne), które są głównym składnikiem preparatów przy dolegliwościach stawów, mięśni i kręgosłupa lub w dolegliwościach reumatycznych, obrzęku i rwie kulszowej.

Kasztanowiec zwyczajny - zawiera substancje aktywne: escynę, taniny, glikozydy flawonoidowe, które wpływają na zwiększenie elastyczności ścian naczyń krwionośnych, a tym samym poprawiają krążenie krwi i ograniczają tworzenie się obrzęków.
Żywokost lekarski – jego głównym składnikiem jest alantoina, która skutecznie przyspiesza odnowę komórek, a tym samym wspiera regenerację tkanek.
Arnika górska – ekstrakt z tego kwiatu to tradycyjnie stosowany środek przeciwdrobnoustrojowy na siniaki.

Masaże balsamem Czarci Pazur dają ciału uczucie lekkości i witalności, wpływają pozytywnie na układ ruchu przy niekorzystnych zmianach pogodowych.Preparat posiada właściwości rozgrzewające.

Sposób użycia: Nanieść balsam na skórę w takiej ilości, aby była zdolna go całkowicie wchłonąć, a następnie wmasować. Stosować na czystą skórę. Regularne stosowanie zwiększa skuteczność działania.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami UE, w przypadku ziół i produktów ziołowych nie wolno podawać szczegółowych informacji, które mogłyby sprawiać wrażenie, że mają one działanie zdrowotne lub lecznicze - mimo że są stosowane od setek lat i pomogły milionom ludzi. Nie możemy już wspominać o naukowo udowodnionym działaniu ziół, chyba że jest to lek zarejestrowany przez firmę farmaceutyczną.

Dodaj opinię

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodać opinie.

Jak oceniasz ten produkt?
COPYRIGHT © 2022 ŚWIĘTY WOJCIECH DOM MEDIALNY SP. Z O. O.. Realizacja sklepu