Kadzidło Athos Orchidea 100g

Ocena:
0% of 100
Więcej informacji

Obecna cena jest najniższą z ostatnich 30 dni

Nasza cena
Cena promocyjna 39,90 zł Regular Price 49,90 zł
  • Bezpieczne płatności
  • 14 dni na zwrot
  • Dostawa już od 9.99 PLN

Oryginalne kadzidło z półwyspu Athos wytwarzane ręcznie przez mnichów z Klasztoru św. Pantelejmona według prastarej receptury.

Orchidea – bardzo przyjemny, kwiatowy aromat. Otwiera na piękno,rozwija poczucie estetyki, wspiera duchowość i twórcze działanie.
Doskonały podczas wszelkich spotkań towarzyskich.


Sposób użytkowania:

- kominek do aromatoterapii
 
W miseczce kominka należy umieścić kilka kulek kadzidła, natomiast w jego dolnej części wstawić zapalony podgrzewacz, w postaci małej świeczki typu tealight. Jej zadaniem jest roztopienie znajdującego się powyżej kadzidła, dzięki czemu do otoczenia uwalniany jest zapach. Taki sposób użytkowania jest bardzo wydajny i zapewnia przyjemne doznania przez wiele dni. Można go stosować na co dzień, podczas spotkań towarzyskich, dla zapewnienia relaksu.
 
- węgielek trybularzowy:
 
Węgielek należy rozpalić i umieścić w kadzielnicy. Po kilku minutach, kiedy węgielek rozpali się, na popiół kładzie się kilka kulek kadzidła. W tym przypadku kadzidło jest nie tylko podgrzewane, ale i spalane, dlatego pojawia się charakterystyczny dla procesu palenia, aromatyczny dym. Zbyt duża ilość kadzidła może doprowadzić do zagaszenia węgielka. Taki sposób użytkowania jest idealny podczas obrzędów liturgicznych, modlitwy i odpoczynku.


Waga:100g


W ofercie dostępne także zapachy Mirra  oraz Bizantium  w dwóch wielkościch wagowych oraz kominki do aromatoterapii.

Dodaj opinię

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodać opinie.

Jak oceniasz ten produkt?
COPYRIGHT © 2022 ŚWIĘTY WOJCIECH DOM MEDIALNY SP. Z O. O.. Realizacja sklepu