Obraz Najświętszej Maryi Panny Nieustającej Pomocy 13x18 cm 306233ORO

Ocena:
0% of 100
Więcej informacji

Obecna cena jest najniższą z ostatnich 30 dni

Nasza cena
300,00 zł
  • Bezpieczne płatności
  • 14 dni na zwrot
  • Dostawa już od 9.99 PLN

Obrazek wyprodukowany został przez firmę LAR International. Gwarantuje ona, iż przedmiot nabyty przez Państwa został wyprodukowany we Włoszech, z metalu pokrytego czystym srebrem w technologii PVD. Dzięki temu jest odporniejszy na odkształcenia mechaniczne i śniedzenie, doskonale odbija światło, co podkreśla szlachetność srebra. Obrazek zabezpieczony jest warstwą lakieru, która chroni przed czynnikami zewnętrznymi. Wpływa to na bezproblemowe użytkowanie bez potrzeby częstego czyszczenia.

Obrazek można zarówno powiesić, jak i postawić na dołączonej podstawce. Mniejsze rozmiary posiadają stopkę wsuwaną na dole obrazka. Rozmiar 13x18cm posiada wbudowaną stopkę przechodzącą przez środek obrazka, co ogranicza pole do grawerowania.

Do czyszczenia zalecamy używanie wyłącznie czystych, miękkich ściereczek, a w przypadku zabrudzeń letniej wody. Nie należy stosować detergentów, alkoholu ani znajdujących się w sprzedaży środków i ściereczek do czyszczenia srebra, gdyż mogą one uszkodzić warstwę ochronną.

Obrazek srebrny z wizerunkiem Najświętszej Maryi Panny Nieustającej Pomocy stanowi idealny prezent okolicznościowy, który powinien znaleźć się w każdym domu.

Dodaj opinię

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodać opinie.

Jak oceniasz ten produkt?
COPYRIGHT © 2022 ŚWIĘTY WOJCIECH DOM MEDIALNY SP. Z O. O.. Realizacja sklepu