Obrazek srebrny pamiątka Bierzmowania 9x12 cm

Ocena:
0% of 100
Więcej informacji

Obecna cena jest najniższą z ostatnich 30 dni

Nasza cena
Cena promocyjna 105,90 zł Regular Price 119,90 zł
  • Bezpieczne płatności
  • 14 dni na zwrot
  • Dostawa już od 9.99 PLN

Obrazek srebrny przedstawiający symbole związane z Bierzmowaniem, napisem "Niech zstąpi Duch Twój" oraz podpisem "Pamiątka Bierzmowania" stanowi doskonały prezent z okazji przyjęcia sakramentu Bierzmowania. 

Obrazek wyprodukowany został przez firmę Beltrami. Gwarantuje ona, iż przedmiot nabyty przez Państwa został wyprodukowany we Włoszech, zgodnie z kunsztem i tradycją obróbki metali szlachetnych. Do produkcji wykorzystano innowacyjny metal szlachetny o nazwie MIRO-SILVER, opatentowany na terytorium całej Europy. Jest to nowoczesny surowiec pokryty w procesie atomowym warstwą czystego srebra 999,95. Otrzymany drogocenny metal posiada wyjątkowe cechy, przewyższając jakością materiały pozyskiwane metodami tradycyjnymi. Jest odporniejszy na odkształcenia mechaniczne i śniedzenie, doskonale odbija światło, co podkreśla szlachetność srebra. Obrazek zabezpieczony jest warstwą lakieru, która chroni przed czynnikami zewnętrznymi. Wpływa to na bezproblemowe użytkowanie bez potrzeby częstego czyszczenia.

Obrazek można zarówno powiesić, jak i postawić na dołączonej podstawce.

Do czyszczenia zalecamy używanie wyłącznie czystych, miękkich ściereczek, a w przypadku zabrudzeń letniej wody. Nie należy stosować detergentów, alkoholu ani znajdujących się w sprzedaży środków i ściereczek do czyszczenia srebra, gdyż mogą one uszkodzić warstwę ochronną.

Dodaj opinię

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodać opinie.

Jak oceniasz ten produkt?
COPYRIGHT © 2022 ŚWIĘTY WOJCIECH DOM MEDIALNY SP. Z O. O.. Realizacja sklepu