Przewodnik Katolicki nr 08/2024 wydanie w formie PDF

Ocena:
0% of 100
Więcej informacji
Ilość stron147
Rok wydania2024
WydawcaWydawnictwo Święty Wojciech

Obecna cena jest najniższą z ostatnich 30 dni

Nasza cena
Cena promocyjna 7,00 zł Regular Price 10,00 zł
  • Bezpieczne płatności
  • 14 dni na zwrot
  • Dostawa już od 9.99 PLN

„Przewodnik Katolicki” 8/2024 z modlitewnikiem 5 minut z Bogiem w wersji PDF

na niedzielę 25.02.2024

Duchowość zwyczajności

Prawdziwa duchowość jest czymś bardzo zwyczajnym. Nie jest czymś, co odkleja nas od naszej codzienności, ale wręcz przeciwnie, sprowadza nas na ziemię, do naszych relacji, obowiązków i przyjemności.

Fundamentalne pytanie

Pytanie o to, co znaczy „powstać z martwych”, należy do fundamentalnych. Nie ma wiary w Chrystusa bez wiary w Jego zmartwychwstanie.

Drabina do nieba

Życie pobożne, a nawet sama pobożność może dla nas brzmieć staromodnie i kojarzyć się niezbyt pociągająco. A skoro nas nie pociąga, nie mamy motywacji, by po nią sięgać. I wbrew stereotypom to nie jest problem tylko naszych czasów.

Traktorem do urzędu

Rzadko się zdarza, by jedna branża w tym samym czasie protestowała w wielu różnych państwach Unii Europejskiej. Od początku tego roku protesty rolników przechodzą jednak przez całą Europę.

Hamas przyparty do ściany

Rafah pozostaje ostatnią strefą, która w całości znajduje się poza kontrolą Izraela. Może tu przebywać większość spośród walczących hamasowców. Izraelski atak to wielkie ryzyko nowej wojny.

Niewolnictwo – dramat cywilizacji

Przez tysiąclecia było czymś oczywistym i legalnym. W licznych kulturach ludzie uważali je za nieodłączny element życia codziennego. Obecnie jest zakazane na całym świecie. Ale to nie znaczy, że go nie ma.

Ból duszy

Zachowania autoagresywne czasem są formą zwrócenia na siebie uwagi, a często służą redukcji napięcia. Dzieci potrzebują podpowiedzi, co robić z trudnymi emocjami.

W świecie morderców i kanibali

Jednymi z najpopularniejszych podcastów, a także filmów dokumentalnych na platformach streamingowych, są obecnie teksty kultury należące do tego samego gatunku: true crime, czyli opowieści o prawdziwych zbrodniach. Co sprawia, że fascynują nas historie, których sami nie chcielibyśmy doświadczyć?

Dodaj opinię

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodać opinie.

Jak oceniasz ten produkt?
COPYRIGHT © 2022 ŚWIĘTY WOJCIECH DOM MEDIALNY SP. Z O. O.. Realizacja sklepu