Przewodnik Katolicki nr 23/2024 wydanie w formie PDF

Ocena:
0% of 100
Więcej informacji
Rok wydania2024
WydawcaWydawnictwo Święty Wojciech

Obecna cena jest najniższą z ostatnich 30 dni

Nasza cena
Cena promocyjna 7,00 zł Regular Price 10,00 zł
  • Bezpieczne płatności
  • 14 dni na zwrot
  • Dostawa już od 9.99 PLN

„Przewodnik Katolicki” 23/9.06.2024

 

To nie jest wojna o krzyż

Czy mamy prawo posługiwać się krzyżem jako przedmiotem i narzędziem sporu, odbijając nim miejsca, oznaczone wcześniej tęczową flagą? Czy jednak nie do tego rodzaju walki krzyż służy i nie taką walkę oznacza – a my, używając go, w ten sposób zaprzeczamy całej treści, którą krzyż z sobą niesie?

 

Serce cierpliwe i wielkiego miłosierdzia

Dlaczego uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa została umieszczona w kalendarzu w piątek po zakończeniu oktawy Bożego Ciała? Czemu Jezus wskazał św. Małgorzacie właśnie ten dzień?

 

Koniec Poczty, jaką znamy

Państwowy operator usług pocztowych chwieje się na swoich wątłych nogach i wielu odlicza już dni do jego likwidacji. Niestety nie wygląda na to, by nowi zarządzający mieli pomysł na Pocztę w czasach cyfrowego kapitalizmu.

 

Bezruch to nie zdrowie

To nowe zjawisko: ludzie świadomi, że są uwikłani w nadmierny kontakt z ekranami i niepotrafiący sobie z tym poradzić. Na szczęście mamy coraz więcej badań dotyczących tego zagadnienia oraz oparte na nich zalecenia, jak planować pracę i dzień, by zachować zdrowie psychiczne i fizyczne.

 

Bohaterowie są skromni

Film Jedno życie, który właśnie wszedł na nasze ekrany, w sposób godny powiększa niewielką listę produkcji pokazujących cichych bohaterów. A przecież to właśnie oni, nawet bardziej niż herosi czy wodzowie, popychają do przodu historię świata.

Dodaj opinię

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodać opinie.

Jak oceniasz ten produkt?
COPYRIGHT © 2022 ŚWIĘTY WOJCIECH DOM MEDIALNY SP. Z O. O.. Realizacja sklepu