Przewodnik Katolicki nr 47/2023 wydanie w formie PDF

Ocena:
0% of 100
Więcej informacji
Ilość stron64
Rok wydania2023
WydawcaWydawnictwo Świętego Wojciecha

Obecna cena jest najniższą z ostatnich 30 dni

Nasza cena
Cena promocyjna 6,00 zł Regular Price 10,00 zł
  • Bezpieczne płatności
  • 14 dni na zwrot
  • Dostawa już od 9.99 PLN

„Przewodnik Katolicki” 47/26.11.2023
wydanie z Modlitewnikiem

 

Innego Królestwa nie będzie
Królestwo Jezusa Chrystusa rośnie w sercu każdej i każdego z nas. Jest go w naszym świecie tyle, ile stylu Jezusa wprowadzimy w świat wokół nas. Ile komunii – nie mylić z jednomyślnością czy jednolitością wszelkich poglądów – zbudujemy z ludźmi, wśród których żyjemy.

Papież nie robi niczego nowego
Synodalność jest tylko szukaniem sposobów, jak do dotrzeć do człowieka. Kiedy zatracamy cel-misję i kiedy gubimy z oczu człowieka, synodalność staje się tylko kolejną ideologią – rozmowa z kard. Grzegorzem Rysiem.

Stęsknieni za magią
Ponad połowa Polaków przyznaje się do wiary we wróżby i horoskopy. Magia jest dziś obecna w życiu wielu ludzi bardziej, niż chcieliby to potwierdzić. Potrafi się wkraść nawet w życie religijne.

Tango Franciszka
Zwycięstwo Javiera Milei w wyborach na prezydenta Argentyny utrudni organizację papieskiej wizyty. W Watykanie liczono na zwycięstwo Sergio Massy i mówiono, że w takiej sytuacji Franciszek mógłby odwiedzić ojczyznę już wiosną przyszłego roku.

Między słowami
Umowa koalicyjna została napisana w sposób oględny, żeby każda z niezgadzających się ze stron mogła się pod nią podpisać. Znając programy wszystkich partii, można jednak rozszyfrować znajdujące się w niej ogólniki.

Butelki i puszki do zwrotu
To już pewne. Z początkiem 2025 r. w Polsce zacznie funkcjonować system kaucyjny. To oznacza, że zamiast wyrzucać plastikowe i szklane butelki, a także puszki do śmieci, będziemy zwracać je do sklepu.

Między brakiem a nadmiarem
Więcej niż trzy czwarte Polaków skorzysta z promocji związanych z Black Friday. Ile osób kupi to, czego naprawdę potrzebuje, analizy nie wykażą. Nie powstrzymują nas nawet analizy specjalistów, z których wynika, że wiele z obniżek to tylko chwyt marketingowy, a nie realny spadek ceny.

           

Dodaj opinię

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodać opinie.

Jak oceniasz ten produkt?
COPYRIGHT © 2022 ŚWIĘTY WOJCIECH DOM MEDIALNY SP. Z O. O.. Realizacja sklepu