Pudełko prezentowe na Komunię Św. dla dziewczynki

Ocena:
0% of 100
Więcej informacji

Obecna cena jest najniższą z ostatnich 30 dni

Nasza cena
154,90 zł
  • Bezpieczne płatności
  • 14 dni na zwrot
  • Dostawa już od 9.99 PLN

Eleganckie pudełko prezentowe z okazji Pierwszej Komunii Świętej.

Pudełko wykonane z naturalnego drewna, udekorowanego od wewnętrznej strony ozdobną karteczką z życzeniami. W przegródkach znajduje się srebrny obrazek z podpisem „Pamiątka I Komunii Świętej" przedstawiający dziewczynkę przyjmującą Hostię oraz dziesiątka różańca świętego.

Obrazek wyprodukowany został przez firmę Beltrami – do jego produkcji wykorzystano innowacyjny metal szlachetny o nazwie MIRO-SILVER, opatentowany na terytorium całej Europy. To nowoczesny surowiec pokryty w procesie atomowym warstwą czystego srebra 999,95. Dzięki temu obrazek jest odporniejszy na odkształcenia mechaniczne i śniedzenie oraz doskonale odbija światło. Dodatkowo obrazek zabezpieczony jest warstwą lakieru, która chroni go przed czynnikami zewnętrznymi. Obrazek można powiesić lub postawić na dołączonej podstawce.

Różaniec wykonany jest z paciorków w kształcie kuleczek, w pięknym, białym odcieniu. Średnica koralików wynosi ok. 5 mm, a poszczególne paciorki połączone są drutem. Dodatkowymi elementami różańca są medalik z wizerunkiem Matki Boskiej oraz krzyżyk. Różaniec dostarczany jest w ozdobnym woreczku.

Uwaga!

Do czyszczenia obrazka zalecane jest używanie wyłącznie czystych, miękkich ściereczek, a w przypadku zabrudzeń letniej wody. Nie należy stosować detergentów, alkoholu ani znajdujących się w sprzedaży środków i ściereczek do czyszczenia srebra, gdyż mogą one uszkodzić warstwę ochronną.

Dodaj opinię

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodać opinie.

Jak oceniasz ten produkt?
COPYRIGHT © 2022 ŚWIĘTY WOJCIECH DOM MEDIALNY SP. Z O. O.. Realizacja sklepu