Rozmawialnik korporacyjny

Ocena:
0% of 100
Więcej informacji
ISBN9788366681439
WydawcaPsalm18

Obecna cena jest najniższą z ostatnich 30 dni

Nasza cena
Cena promocyjna 42,99 zł Regular Price 54,99 zł
  • Bezpieczne płatności
  • 14 dni na zwrot
  • Dostawa już od 9.99 PLN

Rozmawialnik to kieszonkowe pudełko z 40 kartami z pytaniami, które mają pobudzić do głębszych rozmów, wyrażających prawdziwe zainteresowanie drugim człowiekiem. WERSJA KORPORACYJNA - tylko dla osób z dużych, międzynarodowych firm!

ROZMAWIALNIK to kieszonkowe narzędzie komunikacyjne: 40 kart z pytaniami, które mają pobudzić do głębszych rozmów, wyrażających prawdziwe zainteresowanie drugim człowiekiem.

ROZMAWIALNIK KORPORACYJNY jest przeznaczony do integracji osób, które pracują w dużych, międzynarodowych firmach choć większość pytań znajdzie zastosowanie w dowolnych firmach lub organizacjach.
 

Jeśli naprawdę wierzysz, że najważniejszym celem organizacji, w której pracujesz, jest zmiana świata na lepsze, to będziesz miał okazję, by powiedzieć o tym innym. A dla całej reszty zawarte tu pytania pozwolą na spojrzenie na świat, w którym pracują, z lekkim dystansem, a może nawet z nutką humoru, ironii czy wręcz delikatnego sarkazmu, gdy potencjalna odpowiedź może być „niepoprawna politycznie”. Czy odważysz się być szczery?  

 

Dodatkowo karty w tym Rozmawialniku zawierają "Story Pointsy", symbolicznie określające trudność pytań i pozwalające na grę w 2 dodatkowych wariantach, które szczególnie powinny przypaść do gustu pracownikom firm z branży IT. 

Zawarte tu pytania mogą być także inspiracją dla osób prowadzących rekrutacje.

Dodatkowe informacje
Wymiary pudełka: 10.5cm x 7.5cm x 2cm
Pudełko ze sztywnej tektury
40 kart w pełnym kolorze
Przyjemne w dotyku wykończenie soft-touch
Instrukcja
Zestaw kart zafoliowany
 
Rekomendacja autora:
 
Czy twoją codziennością w pracy są pytania w stylu: "Czy zostaniesz organizerem monthly meetingów"?
A może znasz ludzi, których marzeniem jest pracować w tak zwanym "Mordorze" przy Domaniewskiej w Warszawie?
Przez ponad 11 lat mojego życia byłem pracownikiem dużej, międzynarodowej firmy. Lubiłem moją pracę i współpracowników, choć widziałem też wiele bolączek, z którymi zmagają się duże organizacje... Ten Rozmawialnik może pomóc przełamać lody, gdy idziecie na formalne (lub mniej formalne) służbowe wyjście albo po prostu chcecie się lepiej zintegrować w zespole.
Niezależnie od tego, czy lubisz swoją pracę czy nie, warto zadbać o relacje z osobami, z którymi spędzasz 40 godzin tygodniowo :)
 
Przyjemnych rozmów!
 
Daniel WołochowiczDodaj opinię

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodać opinie.

Jak oceniasz ten produkt?
COPYRIGHT © 2022 ŚWIĘTY WOJCIECH DOM MEDIALNY SP. Z O. O.. Realizacja sklepu