Rozmawialnik uniwersalny

Ocena:
0% of 100
Więcej informacji
ISBN9788366681316
WydawcaPsalm18

Obecna cena jest najniższą z ostatnich 30 dni

Nasza cena
Cena promocyjna 42,99 zł Regular Price 54,99 zł
  • Bezpieczne płatności
  • 14 dni na zwrot
  • Dostawa już od 9.99 PLN

Rozmawialnik to kieszonkowe pudełko z 40 kartami z pytaniami, które mają pobudzić do głębszych rozmów, wyrażających prawdziwe zainteresowanie drugim człowiekiem.

Rozmawialnik to uniwersalny zestaw pytań dla każdego, by "przełamać lody" czy pogłębić relacje.

Już od kilku lat zauważamy, że relacje przeniosły się w dużej mierze ze świata realnego do wirtualnego. Czas pandemii jeszcze bardziej to pogłębił. Każdy człowiek został stworzony do relacji - jest to mu niezbędne do zachowania zdrowia fizycznego, psychicznego i życia w pełni. A relacje żyją rozmową. Nasza akcja jest odpowiedzią na te wyzwania.

 

Zobacz niektóre pytania z ROZMAWIALNIKA CZ. 1

> „Opowiedz o osobie, od której nauczyłeś się czegoś wartego naśladowania."
> „Wymień 3 cechy, które w sobie lubisz."
> „Jak wyobrażasz sobie świat za 10 lat, a jak za 100 lat?"
> „Z jaką postacią z historii chciałbyś spędzić jeden dzień?"
> „Jakie 3 rzeczy zabrałbyś na bezludną wyspę?"

 

ROZMAWIALNIK W PRAKTYCE, czyli jak możesz z tego korzystać

* Jesteś singlem? Wyobraź sobie wyjście do parku czy kawiarni z przyjaciółmi, gdzie zabierając ze sobą „Rozmawialnik", zainspirujesz swoją ekipę do głębszych rozmów, które zacieśnią Wasze więzi.
* Jesteś żoną/mężem? Wyobraź sobie miłą randkę, na którą do kieszeni zabierzecie „Czas dla Dwojga - Rozmawialnik", by ten cenny czas sam-na-sam spędzić nie na omawianiu spraw bieżących, ale na głębokich rozmowach i jeszcze lepiej zrozumieć współmałżonka.
* Jesteś rodzicem? Wyobraź sobie dłuższą podróż samochodem, gdzie zamiast słuchać kłócących się dzieci, proponujesz zagrać w „Czas z Dzieckiem - Rozmawialnik" lub „Rozmawialnik", które zawsze trzymasz w tym celu w samochodzie. A to nie tylko uspokoi Twoje dzieci, ale sprawi, że pogłębicie Wasze relacje.
* Jesteś ciocią i nie wiesz o czym porozmawiać z Twoim bratankiem? Wyobraź sobie, że wyciągniesz atrakcyjny „Czas z Dzieckiem - Rozmawialnik" i korzystając z ciekawych pytań, pogłębisz relację z ważnym dla Ciebie maluchem.
*Jesteś szefem/pracownikiem i czujesz, że macie słabe relacje w zespole, w którym pracujesz? Wyobraź sobie, że w trakcie spotkania integracyjnego proponujesz, aby każdy odpowiedział na jedno pytanie z „Rozmawialnika", aby wszyscy mogli się lepiej poznać.

My sami z Rozmawialników korzystaliśmy do tej pory na przeróżnych spotkaniach w ramach integracji, czy np. spływach kajakowych - gdy pojawiały się nowe osoby, była to świetna okazja, by nie tylko poznać lepiej je same, ale przede wszystkim, by one mogły poznać nas. A teraz nie możemy się doczekać, by odświeżyć to bardzo praktyczne narzędzie i używać je m.in. w trakcie naszych kursów czy spotkań Fundacji.

 

SKĄD POMYSŁ NA ROZMAWIALNIKI?

Autorem pomysłu jest zmarła przed pięcioma laty Mariola Wołochowicz, Wicedyrektor Fundacji Misja Służby Rodzinie, z której niejako wypączkowała nasza Fundacja Żyj Pełnią Życia. Marzeniem śp. Marioli Wołochowicz było, aby Rozmawialniki trafiły do każdego domu w Polsce i były pomocnym narzędziem do wzmacniania relacji międzyludzkich. Duże marzenie? Owszem! Ale kiedy przy okazji jej innych dużych marzeń mówiliśmy, że coś jest niewykonalne, ona zawsze nam odpowiadała, że na pewno się da, tylko musimy znaleźć sposób, jak to zrobić.

 

Dodatkowe informacje
Wymiary pudełka: 10.5cm x 7.5cm x 2cm
Pudełko ze sztywnej tektury
40 kart w pełnym kolorze
Przyjemne w dotyku wykończenie soft-touch
Instrukcja
Zestaw kart zafoliowany
ISBN: 978-83-66681-31-6
EAN: 9788366681316
Cena okładkowa: 54.99zł
Wydawca: Psalm18.pl oraz Fundacja Żyj Pełnią Życia (zyjpelnia.org)
Informacje o wydanych typach na www.rozmawialniki.pl

- opis pochodzi od Wydawcy

Dodaj opinię

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodać opinie.

Jak oceniasz ten produkt?
COPYRIGHT © 2022 ŚWIĘTY WOJCIECH DOM MEDIALNY SP. Z O. O.. Realizacja sklepu